Kick boks yapanlara bir kaç sorum var?

Kick boksa başlamak istiyorum. Gerekli özellikleri var mı kursuna gitsem tek kız olarak mı kalırım nasıl başlar ne yaparım? Genel olarak açıklayabilir misiniz

0|0
012

En İyi Erkek Görüşü

• Kick boxa gitmedim fakat çok salon gezmişliğim var body building yapıyorum. Fikrimi söylemem gerekirse kendine iyi bir spor kulübü bulursan sorun olmaz, ama bulduğun spor kulübü abazanların toplantı yeriyse tiptip bakarlar da, sulanırlar da. Giyimine de ona göre dikkat et, tabi bulunduğun şehir de önemli. Kickbox kadınlara yakışmaz diye birşey yok, aksine Türkiyede erkek şiddeti malum, kadınların gitmesini daha normal buluyorum kendilerini korumayı öğrensinler. Tebrik ederim inşallah yaparsın, seçtiğin hocaya da dikkat et ismini internetten arattır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim gittigim kulüpte kızlarin sayisi erkeklerinkinden fzlaydi. Ayrıca wushu ya da taekwodo bir bayana kickboxtan daha cok yakışıyor. Milli sporcuyum, aklına takılan bir şey olursa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • bayana yakışmaktan kastettiğin nedir?

• Hareketler çok daha estetik. Dans gibi. Teknik, kas gücünden daha ön planda ve cok daha etkili. Bacaklar daha ön planda

• Gerekli bir özellik çok çıtkırıldım olmamak :) tek kız kalmazsın ona göre seçersin salonunu bakarsın kurslara ilk baş yumruklar duruşlar sonra müsabakalar falan alışırsın :)

0|0
    0|0
  • belli olmz orası tek kız olabilirsin olmayada bilirsi n sonuçta teknik öğretiyorlar erkekler ağzını burnunu falan kırmaz merak etme

0|0
    0|0
  • giden kızlar vardır bende kick box sanatıyla ilgileniyorum ilk başlarda zorlanırsın ama bu sporu severek yapıcaksan devam edersin kick box salonunda sevişmiştik spor arkadaşımla aklıma geldi şimdi :) tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • kızlar erkekler ayrı olması lazım zaten yoksa erkekler ağzını burnunu dagıtır :D

0|0
    0|0
  • İyi bir spor klübü bul ama her klüpte boksör kızlara felan kötü bakıyolar ben antremanıma kız arkadasımı çağırmıştım o da kick boksördü sonra sevgilime laf attılar klüpte hepsini tek tek dövdüm

0|0
    0|0
  • Neden bu sporu seçtin? bir kadına yakışmıyo bence

0|0
    0|0
  • Wing chun yap kizim kick boks pasif biraz

0|0
    0|0
  • kick boks yapan kızlardan korkarım xD

0|0
    0|0
  • Bence hoş değil yapma boşver bir kıza dövüş sporu olmuyor