Sporu arkadaşlarınızla yapmayı mı tercih ediyorsunuz, kendi başınıza yapmayı mı?

kafamıngüzelligi

Arkadaşlarla yapılan antrenmanlar daha eğlenceli olsa da konuşmaya da çok zaman gidebiliyor, tekken daha verimli antrenman yapıldığını düşündüğüm için kendi başıma çalışırım.

Siz kendi başınıza mı, arkadaşlarınızla mı antrenman yapıyorsunuz?

#kafamıngüzelligi

Sporu arkadaşlarınızla yapmayı mı tercih ediyorsunuz, kendi başınıza yapmayı mı?