Sınıfta yanımda oturan kız bacağını değdiriyor, amacı ne sizce?

Gizli Üye
şuan okullar yok ama sormak istedim, bu kızla ne zaman birlikte sırada otururken ders çalışmaya başlasak, bir ayağını benim ayağınımın altına geciriyor otururken, hani öyle dokundurma değil direk geçiriyor. Bunun amacı neydi, tamam herşeyden bişi çıkarılmaz ama ? merak ettim.
Sınıfta yanımda oturan kız bacağını değdiriyor, amacı ne sizce?