Spor salonuna giden arkadaşlar bakabilir mi?

Spor salonuna yazılmak istiyorum ama mahalle arasında 50 lira verilip giden bişey değil güzel biyer olsun. Hayatımda hiç gitmedim nasıl olucak bilmiyorum yani aletleri kullanmak filan

Evde sürekli spor yapıyorum hafif kas var karnımda bacaklarımda daha sıkı olmasını istiyorum vücudumun. Nasıl bir spor salonuna gitmeliyim?
Nasıl oluyo?

İzmirde bildiğiniz güzel bir spor salonu var mı fazla kalabalık olmayan?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Bende izmire salona gidiyorum sende nerde oturuyosun ona göre salon önereyim

0|0
    0|0
    • Çiğlide oturuyorum ama karşıyaka filanda olabilir

• Belki hocanın özel antreman programı olabilir senin üzerinde öyle bir istisna olabilir

• Rica ederim:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• izmirde bildiğim yer yok ama eğer gidiceksen büyük ve masraftan kacınmamıs bir yere git fazlasıyla alet olsun kalabalık olan gunlerde fazla beklemezsin en azından ve hocaları kaliteli ve ilgili olması lazım ben onlarca spor salonuna gittim ve hoca gosterir hareketi sen yaparsın o şekılde olmamalı hoca başını beklicek gerekirse izlicek azim ve hırslandırıcak seni gerekirse küfür edicek hoca dediğin ct fletcher gibi olacak!!!

1|0
    0|0
    • Hiç gitmediğim için aletleri kullanmayı bilmiyorum
      Evet bende sakin biyer olmasını istiyorum çok pahalı olmayan

• Oldun çokçaaa

• teşekkr ederim

• Bende spor yapiyorum pahali biryere gitmiyorum onemli olan sporu duzenli yapman herturlu kas cikar iyi beslenip iyi spor yapman lazim program vericekler onu iyi ve duzenli uygulaman lazim benim bayan hocam var ben yarismalara giricem diye ozel ve tek beni calistiriyor vucudu full kas :))

1|0
    0|0
    • Peki cok pahalı olan biyere gitmesemde onlar program hazırlıyor dimi? Bide rahat çalışabiliyo musun kalabalık oluyo mu yani? Ben henüz aletlerin ne işe yaradığını bile bilmiyorum onlar mı göstericek?

• Pahali bir yere gidiceksen onlar hazirlar sen istemeden ama ucuz biryerse istiyecen

• Ahahha tamam çok çok teşekkürler :)

• hangi salona gittiğin önemli değil. düzenli bir şekilde yaparsan farketmez

1|0
    0|0
    • Yok yazılıcamda aletleri kullanmayı filan bilmiyorum öğretirler mi diye düşündüm

• Tamam çok teşekkürler

• ne demek rica ederim :)

• Spor candır bence bir an önce yazıl nere olduğu çok önemli değil çabuk alışırsın

1|0
    0|0
    • Yok yazılıcamda aletleri kullanmayı filan bilmiyorum öğretirler mi diye düşündüm

• Orda sana yardımcı olurlar düşünme bunları o iş kolay

• Fazla erkek istemiyorum demişsin.
    Gittiğin yerlerde erkeklere fazla yakın olmazsınız onlar serbest ağırlık yani çok ağır dumbellarda çalışırlar.
    Ama sen sıkı olmak için gidiyorsan genellikle aletlerde ve kardiyo aletlerinde olursun.
    Ve serbest ağırlık ile aletler genellikle aynı yerde olmaz ayrı bir bölmede olur.
    Tabiki erkek görürsün ama bırakda olsun yani.
    Onlarda insan :D

0|0
    0|0
  • İstanbul'da 100 lira gibi paralara gayet guzel yerler var full olanlar biraz daha pahalı full de neler var dersen bende bilmiyorum:))

0|0
    0|0
    • Yani aletleri rahat kullanabileyim yeter
      Peki kas yapabilir miyim?

• Vücudum zaten düzgün ama ben hafif kas ve daha sıkı olmasını istiyorum :D

• Kadınları anlamak zor gerçekden bozulmasin istiyosun dimi:))

• izmie görecede var 15 tl aylık ama hoclara iygilenmiyor

0|0
    0|0
    • Yok canım o kadarda demedim 100 tl filan olsun yani :D
      Karşıyaka çiğli taraflarında lazım hem :/

• Her yerde erkek var ben en az erkek olan yeri arıyorum

• biraz zor.

• Bakmaz

0|0
    0|0
  • fitnessa git bence.

0|0
    0|0
    • Kas yapabilir miyim?

• Aaha :D

• esas benim gidip spor yapmam lazım. D

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslında mahalle arasında gittiğin yerde de pahalı yerde de aynı makineler var, iş sende bitiyor , azmine ve çalışmana iki yerde de sana uygun program yazan hocaların olacak

0|0
    0|0
    • Yok aletleri rahat kullanma açısından dedim ben 5 tane koşu bandı koyuyolar insanlar birbirini bekliyo öyle bişey istemiyorum yani

• Anladım ya aslında mahalle arası spor salonları iyi ama benim gittiğim yerçekimde fazla erkek vardı, nebileyim bir süre sonra rahatsız edici olabiliyordu bakışları

• İşte öyle biyer istemiyorum sakin biyer olsun :D

Yükleniyor... ;