Zihinsel antrenman ile spor performansınızı arttırmayı denediniz mi?

Gizli Üye
Zihinsel antrenman ile spor performansınızı arttırmayı denediniz mi?

Çok garip bir psikolojik gerçek var. Eğer yapabileceğinize inanıyorsanız, yapmanız gerekeni gerçekten yapabiliyorsunuz. Fiziksel antrenman, fiziksel gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttırır. Fakat zihinsel antrenman ile bir şeyi başarabileceğinize inanırsanız ve kendinizi onu yaparken hayal edebilirseniz daha başarılı oluyorsunuz.

Ben bunu 2008'de öğrendim. Belki de bu yüzden çok başarılı oldum. Şimdi başarı sırrımı sizlerle paylaşarak, sizin de başarılı olmanızı istiyorum.

Zihinsel antrenman ile spor performansınızı arttırmayı denediniz mi?