UEFA Real Madrid'e LGBT karşıtı olduğu için ceza verecek. İspanyol devinin bu duruşunu nasıl buldunuz?

kafamıngüzelligi

Real Madrid, LBGT topluluğunu desteklemediği için UEFA tarafından yaptırımlarla karşılaşacak. Avrupa’nın başlıca büyük kulüpleri UEFA’nın talimatıyla logolarını gökkuşağı sembolleriyle süslemişti. Real Madrid ise yaptırım tehdidine rağmen duruşundan taviz vermeyecek.

BOŞUNA REALLİ OLMADIK BEE

#HalaMadrid

#kafamıngüzelligi

UEFA Real Madride LGBT karşıtı olduğu için ceza verecek. İspanyol devinin bu duruşunu nasıl buldunuz?
UEFA Real Madrid'e LGBT karşıtı olduğu için ceza verecek. İspanyol devinin bu duruşunu nasıl buldunuz?