Binlerce liralık kıyafet masrafı yaptım spora başlarsam dar gelir mi?

Gizli Üye
birsürü kıyafet aldım ama çok fazla uzun zamandır başlamak istiyordum ama ameliyat olacağım için ertelemiştim artık başlayabilecek durumdayım şimdi ben çok istikrarli büriyimdir inat edersem asla bırakmam ve bırakacağımı düşünmüyorum göbeğim yok şu an ama karın kası bacak kası ve kol kası yapmak istiyorum aldıklarım dar gelir mi özellikle pantolonlar
Binlerce liralık kıyafet masrafı yaptım spora başlarsam dar gelir mi?