Her gece 300 mekik çekiyorum ne zamana çıkacak bu baklavalar?

Gizli Üye
Evet arkadaşlar 2 yıl önce 6 ay spor salonuna falan gitmiştim o yüzden vücut az çok fit ve üçgen şeklinde göğüsleri falan çıkartmıştım ama karın kaslarında üstten ikisi çıkmıştı sonra sporu bıraktım ve karın kasları yavaş yavaş kaybolmaya başladı bende tekrar başladım.

Her gece 300 mekik çekiyorum. Şu youtube'deki 8 dakikada karın kası hareketlerini 3x20 şeklinde yapıyorum ama alt karın kaslarında tık yok üstten ikisi yine yavaş yavaş gözükmeye başladı ama alt karın kaslarını hala göremedim kaç ay yapmak gerekir bunu?
Güncellemeler
+1 yıl
Boyum 1.84 kilo 65. Yağ oranım çok düşük zaten zamanında 6 ay spor yapmıştım vücut az çok fit.
Her gece 300 mekik çekiyorum ne zamana çıkacak bu baklavalar?