Çok yakın bir arkadaşımdan hoşlanıyorum ve sanırım o da benden hoşlanıyor n'apıcam?

zodyaklı
2 senedir çok yakın olduğum bi çocuk vardı sanırım ondan hoşlanıyorum onun çok yakın bi arkadaşı bana açılmak istemiş oda buna karşı tavrını çok sert koymuş ve bu olaydan sonra bana karşı tutumu daha bi değişti daha samimi önceden film izlerken yada yemek yerken yada öyle bişi olduğunda cevap yazmazdı ben yazardım 1 saat sonra cevap atardı şimdi durum tersine döndü ben çok bağlanmak istemediğim içn geri duruyorum ama bu defa o çok yakın. fakat benim kardeşim diyebileceğim 2 kız arkadaşımda onu sevmiyo ve onla bi ilişkim olursa onları kaybedebilirim. onun eski kız arkadaşı şu an çok yakın arkadaşım gibi bişi onla çıkarsam kız yıkılır çünkü hala unutamadı ve hala onu anlatıyo bana sevdiğini söylüyo ve çevredeki insanlar bunlar sözde yakın arkadaştı filan diye bi ton laf edicekler. ama cidden hoşlanıyorum hatta hoşlanmaktan öte onu çok iyi tanıyorum oda beni öyle ve birlikte mutluyuz ya şu an da mutluyum ama eğer oda beni seviyosa ve açılırsa napıcamı bilmiyorum :S
Çok yakın bir arkadaşımdan hoşlanıyorum ve sanırım o da benden hoşlanıyor n'apıcam?