Stefan Kuntz için bugün resmi imza töreni gerçekleştirildi. Sizce Stefan Kuntz Milli Takım'a başarı getirecek mi?

SucukluPismaniye
İmzalarda atıldığına göre artık önümüzdeki maçlara bakabiliriz. Sizce Milli Takım artık başarılı olacak mı?
Stefan Kuntz için bugün resmi imza töreni gerçekleştirildi. Sizce Stefan Kuntz Milli Takıma başarı getirecek mi?
Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Stefan Kuntz için bugün resmi imza töreni gerçekleştirildi. Sizce Stefan Kuntz Milli Takım'a başarı getirecek mi?