Deli gibi sevdiğiniz kadının düğününe gitseydiniz ne yapardınız?

Beline al kuşağı takacaklar

Başına liralar asacaklar

Ellerine kınalar yakacaklar

Yarimi ellere gelin etmişler

Saygılar Rüzgar...

Güncellemeler:
Bugün Düğünü Vardı Ve Ben Sadece Oturdum İzledim Bana Bir Bakışı Vardı Ki Aman Yarabbim Sanki Ben Onu Değil Seni İstiyorum Diyordu Ama O Artık ELLERİN Benim Değil...
Ama Damada Çeyreği Takarken Tek Bir Kelime Söyledim Kulağına: Eyer Ağlattığını Görürsem Senin Boğazını Keserim Dedim Ve Çektim Gittim...
Ya Açıkçası Umrumda Değil Evlenmesi Gerçekten :) Ben Organizasyoncu Adamım Ama O Düğüne Gitme Sebebim Sadece Onu Gelinlikle Görmekti Gördüm Çeyreğimi Taktım Kulağına Fısıldadım Yürüdüm Gittim Bu Arada Bok Kesersin Diyen Arkadaş Kesmek Değil Fişe Bile Takarım Ama Ne Gerek Var ? :)

0|0
1823

En İyi Kız Görüşü

• off bu cok kötu yaa bu acı ınsana herseyı yaptırır bende yasadım bunu cunkı akrabamdı cok sık gelırlerdı bıze bakısırdık sadece bırgun acıldı bana bende ondan hoslanıyordum mesajlasmaya basladık konustuk 3 yıl surdu askere gıttı bekledım geldı aynıydı hersey cok mutluyduk evlenmeyı dusunuyorduk ailesıyle konusacaktıkı annesı hastalandı baya zorlu donemler gecırdı hep destekcıyydım ona ve ailesıne sureklı gıdıp evı temızler yemek felan yapardım 19 yasındaydım o zaman ben annesı babası cok severler benı hala da öyle neyse annesı ölmeden senın evlendıgını gormek ıstıyorum dedı ona benım yanımda bız sandıkkı bır bırımıze dıye ama annesı baska bı kız dedı orda ne yapacagımı sasırdım öldum sakı ya buda hayır anne ben ıstemıyorum o kızı felan dedı ben duramadım cıktım eve gıttım neyse annesı vasıyetım oglum o kızla evlen gozum acık gıder hakkımı helal etmem felan demıs benım babam felan gıttı ıkna etmeye calıstılar onu ya dıyemedım ben sevıyorum onu dıye dedırtmedım onada ben ayrıldım bundan daha sonra sehır dısına gıttım okul ıcın umudum bıttı ona karsı cunkı bı duydumkı nısanlanmıs o kızla gelmedım memlekete yazın dugunu olucaktı mecbur gıdecektım ve gıttımde oynadım bıle dugununde ya beraber dans ettık kulagıma hadı gıdelım senı unutamam vaz gecemem kacalım dedı bende bıttı ben ıstemıyorum dıye bıldım dugun bıttı bı kac hafta sonra duydumkı karı koca olmamıs kızla elını bıle surmemıs hala benı beklıyor dıye dusundum karsısına cıkmadım hıc bı sekılde karısı geldı bana dert yandı ya baskasını sevıyorum senınle olamam demıs kıza kız bana anlattı bunları ben okula dondum bırıyle tanıstım konustum anlastım okulun son sensınde evlenmeye karar vrdık dugun gunu geldı belıme kusagı o bagladı babam ona yakısır dedı ona baglattı kusagı baglarken aglıyorduk ıkımızde gozlerıme baktı sarıldı hıckırıklara bogulduk ıkımızde dugunde esımın yanına geldı ve asla onu uzme onun kılına zarar gelırse ben varım karsında dedı ve benım evlendgım gece karısıyla bırlıkte olmus o gune kadar beklemıs yanı bunu karısı soyledı bana cok yakın evlerımızde gelır gıderler bana sımdı ben bebek beklıyorum onlarda bebek ıstıyorlarmıs artık ama hala geldıgınde gozlerımın ıcıne bakması canımı yakıyor sıf bunun ıcın tayın ısteyecegım dayanamıyorum artık ve unutamıyorum canım yanıyor:(((

0|0
    0|1
    • ne yaptın sen ya duman oldum burda bu nasıl bir yaşam benim bile içim yandı seni düşünemiyorum..

• İnsan nokta-virgül falan kullanır yazarken. Okuyacağım diye oksijensizlikten gidecektim.

• :) hızımı almısken durmamısım yazı yazmayada alısık degılım tabı ondan bırazda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• Bu erkekler nie bu kadar cesaretsizki seviyorum de ya seviyorum tut kolundan götür madem oda seni seviyor ben erkek olsam sevdigim baskasıyla evlense ki oda beni sevse asla baskasına yar etmem...karsılıksız sevsem susarım kaderimi cekerm ama oda beni seviyorsa onun bu acıyı yasamasına izin vermem.seviyoruz ama baskasıyla evlendi cok sacma...

1|0
    0|0
    • Düğünden Nasıl Götürebilirim Ki Kızı Çatışmaya Mı Gireyim Muş'Lularla

• Eyvallah Sağ Ol Neyse Bunu Anladın Bari...

• Hepsini anladım da bana ters anladın... Sadece düsüncemi söyledm okdar

• cengiz kokusu aldım ama cok arabesk bence, sevmem ayrıca baskasının olanı bana ne, o kadar da düşmedim yani, insanda gurur olmalı bence , beni istemeyeni neden istiyim ki?

0|0
    0|1
    • Senide Anlıyorum Haklısın Kendi Kulvarında Ama İstememe Gibi Bi Olay Yok Ortada ;) Aile Baskısı Yüzünden Artık Evli Bi Kadın...

• Ne işim olur düğününde ya. hatta içimde bir gram sevgi bile kalmaz.

0|0
    0|0
  • sen bakışını yanlış anlamışsındır yoksa senı bırakıp onla evleniyo olmazdı..yok bide çeyrek takmış yuh artık

0|1
    0|0
  • Sana oyle gelmistir yoksa niye evlensin baskasiyla, mutluluk dilemekten baska yapacagin birsey yok.

0|0
    0|0
  • al kuşak bağlamak çok saçma kadın burda 0 km araba gibi gösteriliyor ya da açılmamış hediye paketi gibi kadın yine meta yine meta:))))benim feminislik tavan yapıyo yazmayın abisii:)))

0|0
    0|0
    • Abisi Mi Aaaaa :)

• eyvallah aga dikkat et kümeye düşme:))

• Açık Alandayım Ya İstersen Sana Pas Atabilirim :)

• seni ne isteyecek be. avucunu yalarsın artık gözüyle bakmıştır.

0|1
    0|0
  • Herşey iyi hoşda çeyrek altında neyin nesidir ?

0|1
    0|1
  • seni seviyorsa niye onunla evlendi ki?

0|0
    0|0
  • hım..

0|0
    0|0
  • Bir daha arama sorma aklını karıştırma Allah ikinizede güç kuvvet,mutluluk versin

0|0
    0|0
    • umrumda değil diyosun aşağıdada Öyle Bi Acı Çekiyosun Ki Öyle Bi Koyuyo Ki demişsin :D umrunda değil madem güncelleme yapma be kardeş

• Acı Çektiğim Falan Yok Giden Yoluna Gelen Koluma Yakışır Ne Diyim Acı Çeksem Ne Olcak Geri Gelmıcek Kı :)

• ben demedim sen demişsin aşağıda :D yalnız bi daha güncelleme yapmazsan sevinirim

• Katil olup dönerdim vuhu

0|0
    0|0
  • zeybek oynarım

0|0
    0|0
  • kaç lira asarlar acaba gece sonunda :S

0|0
    0|1
  • Eğer deseydin daha etkili olurdu:-) ayrıca damat ne yaptı mal mal seni mi dinledi:-)

0|1
    0|0
  • halay çekerdim wuhuuu

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ben yazacaktim burada düğün sesleri geliyor ve bir baktım ki sen sormuşsun neyse pişti olmadık allahtan :-)

0|0
    0|0
    • Çok Merak Ettim Bunu Gerçekten Ben Hiç Bişey Yapamadım Acaba Başkası Ne Yapardı

• Kız senin onu sevdiğini biliyor muydu yada eski sevgilinmiydi

Erkekler Ne Diyor 23

• Yaklaşık 500 km yol geldim, sırf düğününe katılabilmek için.. Neden yaptığımı hala bilmiyorum, anlam veremiyorum. O an içimde hiçbir acı yoktu, sadece şaşkınlık vardı. Düğün bitene kadar onu izledim. Daha sonra düğün yapılan alanda tek başıma kaldığımı ve hala evlendikleri masayı izlediğimi farkettim. Düğün sırasında ki o bakışı hala gözümün önünde. İşin en kötü yanı, aynı hastanede hatta aynı serviste beraber çalışıyoruz. 5 yıl birşeyler paylaştığım, gençliğimi, büyümemi paylaştığım insanla elbet birşeyler konuşmak, paylaşmak isterdim ama evli olması engel oldu bana. Şimdi tek diyebildiğim ve kendime sorabildiğim şeydir ; Mutludur umarım.. :)

0|0
    0|0
  • gitmezdim+ bırak evlenmeyi dışarda onu başksıyla görmek veya onun seni başkasıyla görmesi bile yıllar sonra tuhaf bir duyguyla cebelleşmenin verdiği asalaklık veya şaşırma afallama durumu veya da aman ne olcak hisleriyle karşılaşmama neden olabilirdi.belkide salak bir alışveriş mağazasında da görme durumu yaşansa o da tuhaf olurdu.

0|0
    0|0
  • kadın erkeğin kölesi olmadığı gibi damatta kadının sahibi değildir. . evlilikler vardır ömür boyu sürer.evlilikler vardır zulümle biter.evet sevdiğin kız artık senin değil çünkü o kızda kader tecelli etti. senin kaderinde ne tecelli eder bekleyip görmek lazım. nice sevgililer vardırki aşk yolunda birşelemezler.nice sevgililer vardırki yolları huzur evinde yeniden kesişir. allah herkese hakkında hayırlı olanı versin. (sizin şer bildiğiniz hayır -- hayır bildiğiniz şerdir -- allah bilirde siz bilemezsiniz.) yani çok sevdiğin kız bakışlarıyla bile seninle konuşmyormuş gibi elveda aşkım diyorsada karşında ondan daha hayırlı bir kısmet çıkıp çıkamayacağını bilemezsin. fakat bunun içinde kendini kahredip ömür boyu onun yolunu beklememelisin ve hayatına son vermemelisin. onun düğününe gitmek gerçekten büyük centilmenlik. aşk meşk şarkılarıyla hayata yön vermek aptallıktır.

0|0
    0|0
  • Gelin,e altın, Damat,a da referans mektubu takardım.

0|0
    0|0
  • Çeyreğimi takar,limonatamı içer,kurabiyemi yer dönerdim.(İsmail Abi)

2|1
    0|0
  • 2. Güncellemeyi gördükten sonra seni seçmemekte ne kadar haklı olduğunu anladım kızın.

Ayrıca küçük bir not: "Eyer" değil "eğer", "kelime" değil "cümle" bunları yanlış kullanmandan herhangi bir okuluna gitmeden kendine organizatör dediğini anladım. Özetle eğitim şart.

0|0
    0|0
  • ya abi bu kadar söyledikden sonra umrumda değil deme ya umrunda olması bunu yapmazdın yazdıkların duygu yüklü seyler yaşadıkların ağır sewmişin ama umrubda olmama gibi bişe olamaz

0|0
    0|0
    • Sen Bakma Umrumda Değil Dediğime İçim Acıyo Ama Elden Birşey Gelmiyo O Artık Evli Bi Kadın

• :D Bende Akşamdan Kalmayım Zaten Hocam Sıkıntı Yok Hala Ayılamadım Bir Çok Zamanda Ayılabılicemi Sanmıorum

• " durun siz kardeşsiniz,evlenmeniz mümkün değil! " diye bağıracak halim yok.bunun dışında kendi düğünüme bile katılmayı düşünmüyorum,düğün ortamı canımı sıkıyor.

0|0
    0|0
  • gitmezdim

gittiysem de limonataya bol vodka eklerdim

vodka etkisini gösterip düğünde rezalet çıkarmadan mekanı terk ederdim :)

0|0
    0|0
  • Damat olurdum

1|1
    0|0
  • orda rahat durmazdım inan o damada en az bi kafa vururdum nie diye deseler küfür etti derdim ama qerçekten döverim cok ciddiiyim!

0|0
    0|0
  • sende ayrı bi dengesizsin demekki gercekten yürekten sevmiyon burda ya seneryo yazıyon yada sevmiyon başka açıklaması yok bunun. sevdiğime zorla başkasına vercekler yada başka sebebten. yakarım orayı kimse sağ çıkamaz. var mı öyle şey ya sevdiğim kişinin dügününe gitcem bide çeğrek takcam peh peh peh :D

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=3m634tJeu2Q sadece bunu dinle diyorum okdar

0|0
    0|0
  • çok film izliyon kardeşş :D kulağına felan fısıldamıs cekmiş gitmiş zaaa ya

2|0
    0|0
  • nikahına gidip şahidi olurum bu adam kim diye soran olursa eski bi tanıdığıyım derim

0|0
    0|0
  • güncelleme :D

0|0
    0|0
  • düğüne gitmezdim

0|0
    0|0
  • ben ölürdüm ya içim karardı

0|0
    0|0
  • gitmiş bir de damda çeyrek takmış. sen bu konuyu kapat en iyisi. rezil!

0|0
    0|0
  • guzel parca bu...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor... ;