Türkiye'de spor yapanlar gösteriş için mi spor yapıyor yoksa sporu sevdikleri için mi?

Lapadula
Büyük bir çoğunluğu gösteriş için. Sporu gerçekten sevip, sağlık için yapanlar alınmasın. Bireysel sporlarda ülkece hiç iyi değiliz ama maşallah herkes salon delisi.
Türkiyede spor yapanlar gösteriş için mi spor yapıyor yoksa sporu sevdikleri için mi?
Gösteriş
Sporu seviyorlar
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Türkiye'de spor yapanlar gösteriş için mi spor yapıyor yoksa sporu sevdikleri için mi?