Fenerbahçe'yi neden çok seviyorum?

Fenerbahçe'yi çok seviyorum. Ne bileyim asaletini, renklerini, Salih'ini, Mert'ini, Alper'ini, Gökhan'ını, Emre'sini, HEPSİNİ. Hepsine canımı vericek kadar çok seviyorum. İşte geçen kızlarla oturduk. Konu benim Fenerbahçe aşkıma geldi. Bende kaç gündür düşünüyorum bu kadar çok sevmemin nedenini. bir fikri olan var mı?

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• Sebeb şudur ki güzel kardeşim. Fenerbahçe bu ülkeye gelmiş bir medeniyettir. Takımdan ötedir fenerbahçe. Her şeyiyle ön plandadır. Biz takımımızı renkleri için sevmeyiz. Ya da kötü gidişatında onu bırakmayız. Biz takımımızı her halükarda yanında olarak ona olan sevgimizi gösteririz. Neden mi fenerbahçe çünkü fenerbahçe aşkın ta kendisidir.

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Yaş kaç

1|0
    0|0
  • bence sebebi onların sahadaki duruşu olabilir.. ayrıca sahada da saha dışında da aynı figürler.. hiç yapmacık değiller.. ama galatasaraylı ve beşiktaşlı oyuncular nedense fakir ama gururlu delikanlılar gibi geliyor bana.. ayrıca fenerbahçe sevdanı şuna bağlıyorum.. sportif başarı ve sivil toplum örgütü gibi birlik içinde hareket etmeleri ve aziz başkanınız için yürüyüş yapabilecek kadar sert duruşu olan bir taraftarı olması hoşuna gitmiştir..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Cumhuriyeti ortalıkta yoksa‚ Türkiye yoktur‚ futbol yoktur‚ bolluk yoktur‚ insanlar yoktur‚ canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp‚ mezarlık olur.

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü‚ ne kupa büyüklüğüdür.

Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte‚ adı konamaz.

0|0
    0|0
  • Her insan birşeye bağlamak birseyi sevmek ister ve bu bazılarına ask bazılarına fanetizim bazılarına hobi olarak yansır ama dozaj her zaman elde tutulmalidir herseyin fazlasi zarar

0|0
    0|0
  • Emremi :D yapmya yanlis yoldasin :D

0|0
    0|0
  • Tuttuğun takım olduğu için

0|0
    0|0
  • şike bahçe oldugu için seviyorsundur. d

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe sevgisi Nedensizdir.. Kalbimiz sevdi :D

0|0
    0|0
  • Bende seviyorum bu da mı tesadüf!

0|0
    0|0
  • Salaksin :D

0|0
    0|0
  • Tek değilsin tüm Türkiye seviyo <3

0|0
    0|0
  • Yalnız Salih gitti abla

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum Ben Canım Benim.

0|0
    0|0
  • şike kanına işlemiş (:

0|0
    0|0
  • 18 yaşından büyükler için burası ufaklık.

0|0
    0|0
  • Benim fikrim var. Bence malsın ne asaleti asalet neresinde söyle? ve hayatında seninle konusmamıs biri için verebilecek kadar mal olduguna düsünmek bana hergün şükrettiriyo beynim sulanmadıgı icin

0|0
    0|1
    • Herşeyi asalet neyini söyliyim?

• Örnek verecek olursak şikeci, kupayı Kadıköy de aldığımızda yediremedi
      ya nedemesin resmen ASALET abidesi

• sen niye gururlanıyosun l*n :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Çünkü gerçekten sevilmelikk -_-

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim. Fenerbahçe her şeydir

0|0
    0|0
  • prof resmini görünce blogdan cıkasın geldi :/ bnde diyorm noldu bu bloga eskisi gibi diil

0|0
    0|0
  • Şike yapma konusunda ki uzmanlıklarını seviyorum bende

2|0
    0|0
Yükleniyor... ;