Basen kalınlaştırma programı yapar mısınız bana (sporla ilgilenenler)?

Gizli Üye
Basenimi kalınlaştırmak istiyorum bi buçuk haftadır yapıyorum kaslarım belli oldu hafif oluştu ama bana özellikle yanlarımı genişlettircek hareket önerir misiniz
Basen kalınlaştırma programı yapar mısınız bana (sporla ilgilenenler)?