Türkiye'nin en başarılı takımı Galatasaray'dır acaba buna itiraz eden var mı hala?

prodigy_28
İstatistiklere bakıldığı zaman Galatasarayın en başarılı takım olduğu tartışmasız görülüyor, itirazı olan var mı acaba? İtirazı olan varsa sizce en başarılı takım hangisidir ve neden ?

GS :18 lig+14 Tür. Kup.+ 11 süper kupa+ 2 avrupa kup. = 45 kupa

FB: 18 lig+ 4 Tür. Kup+ 8 süper kupa = 30 kupa

BJK: 13 lig+ 9 Tür. kup+ 8 süper kupa = 30 kupa
Türkiye'nin en başarılı takımı Galatasaray'dır acaba buna itiraz eden var mı hala?