Bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum. Fakat bunun için çaba sarf etmem gerekir mi?

Gizli Üye
Bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum.Fakat bunun için çaba sarf etmem gerekir mi?
Güncellemeler
+1 yıl
Bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum.Fakat bunun için çaba sarf etmiyorum.Önerileriniz neler?
Güncellemeler
+1 yıl
tavsiyeleriniz için teşekkürler ama sanırım bunun cevabı kimsede yok:((
Bir kız arkadaşımın olmasını istiyorum. Fakat bunun için çaba sarf etmem gerekir mi?