Alt karın ve iç bacak eritmek ve şekillendirmek için. Ne kadar zaman gerekir? Neler yapmak lazım?

cigaradumanı
arkadaşlar uzun süredir beslenme bozukluğum vardı kan şekerim yemekten 1 saat sonra yerlerde sürünüyordu desem yeridir. Durmadan yemek yiyip doymuyor hep aklım fikrin yemekteydi. O sırada 51 kiloydum. Dedim böyle olmuycak masa başıda çalışyorum hantallaştım falan. Cihazlı pilatese (reformer dedikleri) başlamaya karar verdim. 3 ay boyunca düzenlide yaptım ama yemeye devam ediyorum falan. O sırada oldum 57 kilo ama pilatesten dolayı vucudum daraldığı için herkes yoo kilo almamışsın incelmişsin diyor falan. Salonun diyetisyenine gittim. Cihazla yağ kas ölçümü yaptık. Diyetisyendeki cihaz 55 kilo gösterdi ve çok düşük yağlı olduğum kas oranımın arttığı ortaya çıktı. Yalnız en az 3,2 kilo daha kas yapmam gerekiyordu cihaza göre. Beslenme prıgramı yaptık. şu an 5. Ayımdayın pilatesin. Yeme bozukluğum kalmadı aşırı iştahım kesildi. Günde 5 öğün protein ağırlıklı besleniyorum. Karın kaslarım bacaklarım şekillendi ve üst karnım çok sıkı ve resmen baklavaları görmeye başladık. Fakat alt karnımda ve iç bacağımda aynı performansı göremedim. Sıkılaştılar ama hala bir şiş görüntü var alt karında İç bacaktada hala yağ var biraz... o şişkin görüntüden ve iç bacak yağından nasıl kurtulacam. Sürekki alt karın bacak çalışıyoruz. Birde haftaya trx e başlayacam. Sizce yaza kadar istediğim sonucu nasıl alırım?
Alt karın ve iç bacak eritmek ve şekillendirmek için. Ne kadar zaman gerekir? Neler yapmak lazım?