Stajda yalan bilgi versem...

Gizli Üye
üniversitede bitmeden önce staj yapayım diyorum ama başvurduğum her yer "deneyimim olmadığı için" beni kabul etmiyor. zaten stajı deneyim olsun diye yapıyorum, stajda neyin deneyimini arıyorlar bilmiyorum! her neyse, kuzenimin muhasebe müdürü olarak çalıştığı şirketin ismin verip 3-4 ay staj yapmış olarak yazsam sorun olur mu, yani yalanım ortaya çıkar mı? mesela o şirketten belge filan isterler mi?
Güncellemeler
+1 yıl
benim bölümümde staj zorunlu değil, kendi isteğimle yapıyorum yarın mezun olunca iş bulmakta zorlanmayayım diye ama daha staja bile kabul edilemezken geleceğimden ciddi ciddi şüphe duymaya başladım.
Güncellemeler
+1 yıl
staj defteri filan imzalatmıyorum. üniversite konuya dahil bile değil. sadece cv imde görünmesi için yalan bilgi vermek istiyorum.
Stajda yalan bilgi versem...