Yaranamıyorum arkadaşlar. Neden değerim bilinmiyor?

sorusorabiliriz
Etrafımdaki kızların sevgililerinden bahsederkenki konuşmalarını dinliyorum. Yok geç cevap veriyor , yok şu kıza sarıldı gözümün önünde. Bunlara rağmen deliler gibi sevip ilgili davranıyolar sevgililerine insanlar. Ama benimki?

Hep ilgiliyim. Dersleri olsun , aile hayatı , arkadaşları , ödevleri her şeyi konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Kavga ediyoruz beni kızdırmasına rağmen hep alttan alıyorum. Bütün kızlarla ilişkimi kestim onun için bir kızla bile konuşmuyorum. Ama yetmiyor. Aslında sürekli harika birisin beni çekiyorsun sürekli diyor ama anlamıyorum. Arada ilgisiz davranmalar , geç cevap vermeler. Bazen bilerek yaptığını düşünüyorum iyice kendine bağlamak için. Ama biraz da canım sıkılıyor niye böyle diye. Neden değerim bilinmiyor arkadaşlar?
Yaranamıyorum arkadaşlar. Neden değerim bilinmiyor?