Hayalim yok.Hiçbir şeye ilgi duymuyorum.

Gizli Üye
Başlık her şeyi anlatıyor ama yinede yazayım.Ben küçüklüğümden beri hep bir şeylerle uğraştım.Yüzme,Hentbol,Gitar,Futbol,Ses Eğitimi.

Hepsinede severek başlamıştım ve çok da başarılıydım ama sonra tüm hevesim söndü.Şimdide öyle hiçbir hedefim,hayalim yok.Çevremdekiler hep bir şeyler olmak için çalışıp çabalıyor yok ben tık.Derslerimde fena değil.İlgi duyduğum hiçbir şey yok ya hiçbir şey.Ne yapacağım ben böyle mal gibi yaşayacak mıyım? ._.
Hayalim yok.Hiçbir şeye ilgi duymuyorum.