Turkcell çok mu pahalılaştı?

vanillalatte
selam arkadaşlar ben turkcell faturalı hat kullanıyorum aylık 29 tl lik paket aldım aslında ama hiçbir zaman paket aşmamama rağmen 50 tl den aşağı fatura ödemedim şimdi yine baktım 57 tl olmuş. müşteri hizmetlerini arıyorum bi anormallik yokmuş vergiler falanmış ama 2 katı ücret ödemekten bıktım.

şimdi size şunu soruyorum ben faturalı dan faturasıza geçebilir miyim numaram değişmeden?

yada bildiğiniz uygun bir tarife var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
birde hangi operatörü önerirsiniz arkadaşlar uygun ve güzel bir operatör ve tarife lazım bana en acilinden :(
Turkcell çok mu pahalılaştı?