Bu güne kadar yaptığın en çılgın şey neydi?

Gençler ve kendini genç hissedenler bugüne kadar yaptığınız en çılgın şey nedir?

0|0
1910

En İyi Kız Görüşü

• Balkona çıkıp içkime buz getirin la diye bagırmıştm. Tabi bir arkadaşla sözleşmiştik her kes kendi balkonundan o cümleyi bagıracaktı bide gece 12 yi geçmişti.cesaret yarışmasıydı. Araba kullanırken biri hzla beni geçerse dayanamam yarışa girerim. Şehir içi 60,70 dn fazla hz yasak bn 120 basrm

0|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 10

• Telefonu Sessize Almak.

0|1
    0|0
  • Lise dönemlerinde kız arkadaşımın evindeyken abisiyle babasının gelip zile basmasıyla 3. kattan aşağıya atlamıştım kırık çıkık yoktu ama 1 1.5 ay yürüyememiştim. Gmaxe arka arkaya binmek,bunnge jumping yapmak m6 cabrio ile 330 km hız yapmak gibi çılgınlıklarımda yok değil.

1|0
    0|1
  • Varıdr da şuan aklıma gelen 35'lik rakını dibini bir bardağa doldurup içmemdi sek olarak yanında ne su ne de meze vardı su içer gibi içtim

0|0
    0|0
  • Gece evi terketmiştim ama 10dk sonra korkudan geri kaçtım. Ne kadar çılgınım, tüylerim diken diken oldu anlatırken bile

0|2
    0|0
  • boxerla bakkala bira almaya gittim. hem de birinci katın balkonundan inerek :)))

2|0
    0|0
  • Ayıp söylenmez ^^

0|0
    0|0
  • Geceleri okula girip sınav sorularını çalmamızdı.

1|1
    0|0
  • çok monoton geçti hayatım,pişmanım öyle geçirdiğim için

1|0
    0|0
  • farkettimde nefes almaktan başka yaptığım bir çılğınlık yok

0|0
    0|0
  • Evin içinde torpil patlatmıştım, perdeler tutuşsaydı yemiştim boku sadece delik açıldı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;