Psikolojik rahatsızlıklar nasıl geçer?

Bernanke_09754
Merhabalar ben 3 yıldır ağır depresyon tedavisi görüyorum bunun yanında paranoya, anksiyete bozukluğu, panik atak, sosyal fobi ve çekingenlik var yüksek dozda antidepresan ve yanındada destekleyici ilaçlar kullanmama rağmen hiç azalmadı ruhsal olarak rahatsızlık sıkıntı bunalmışlık oluyor Kendimi tamamen toplumdan soyutlanmış yalnız ve çaresiz hissediyorum sevdiğim kıza açılamıyorum,ölüm beni korkutuyor sürekli uykulu ve yorgun bir halim var hiç geçmiyor.

21 yaşındayım geleceğim hakkında hiç bir şeye karar veremiyorum sorumluluk almak istemiyorum, kendime hiç bir konuda güvenim yok kendisini tanıdığım samimi kız ya da erkek arkadaşım yok. Bazen unutkanlık oluyor.

daha aklıma gelmeyen bir çok şey var ben aklımdakileri yazdım sizce ne yapabilirim sakın dışarı çık gez eğlen dolaş arkadaş edin konuş gibi şeyler yazmayın çünkü hiç birini yapamıyorum ayrıca çok stresli gergin sinirli bir insan oldum sürekli uykulu ve yorgun olduğum için okula gidesim gelmiyor ödevlerimi ve derslerimi çalışamıyorum.

alkol sigara gibi şeylere yönelmekten korkuyorum.
Psikolojik rahatsızlıklar nasıl geçer?
5
11
Görüşünü yaz