Kızlar, nasıl zayıf kalınır?

Gizli Üye
biliyorum bir çogunuzun bası kilolarla dertte ben 1.60 bıyundayım ve 48 kiloyum etrafımdakiler nasıl zayıf kaldıgımı ve kilo almadıgımı soruyor ve bunu sizinle paylaşmak istedim :)
1-) Ekmek , unlu gıdalar , aburcubur tüketmiyorum sadece cuma günleri ailece film izlerken aburcubur yiyorum
2-) Sadece 2 öğün yiyorum eger cok erken kalkmışşam (6 ,7 gibi) 3 öğün yiyorum
3-) Öğünler arasında hiç bir şey yemiyorum eger cok acıkırsam hemen midemi suyla dolduruyorum
4-) Doyuncaya kadar yiyorum ve cok yavas yiyorum , lokmalarımı kucuk tutuyorum ve uzun süre ciğniyorum
5-) Haftada iki kere balık ve kırmızı et tüketiyorum , yemeklerimi zeytinyağlı yiyorum, tereyağı tüketiyorum
6-) Sabah 1 yumurta ve yanına zeytin peynir yiyorum, aksam ise 1 tabak yemek yiyorum onun dısında hiç bişe yemiyorum (pilavı fazla tüketmiyorum)
7-) Ve en önemlisi bol bol yürüyüş yapıyorum , bos zamanlarımda bisiklet sürüyorum.
8-) iki haftada bir tatlı kaçamağı yapıyorum ;)
umarım faydalı olmuştur sizler için :) bir deneyin bu uygulamaları eger iştahınız cok acıksa ve surekli acıkıyorsanız kendinize bir uğras bulun dısarı cıkın yuruyus yapın zamanınızı bos gecirdikce acıkmaya baslarsınız cunku. Saglıkla kalın :)
Kızlar, nasıl zayıf kalınır?
10 Görüş