Bir nevi içimi dökeceğim?

Gizli Üye
Okumak istemeyen geçsin yani linçlemeyin. Asla yemek yiyemiyorum çok fazla kalori sayıyorum yediğimi kusuyorum midem almıyor yemek kokusu alınca kusuyorum yemek yerken ağlıyorum her şeyin kalorisini sayıyorum ve aldığım en yüksek kalori 800. 22 kilo verdim fakat kemiklerim sayılacak derece zayıf olmadığım için yeme bozukluğum yok diye düşünüyorum iğrenç hissediyorum titriyorum sürekli bayılıyorum gözüm kararıyor düşüyorum kemiklerim ağrıyor nöbet geçiriyorum. 5 gün yemek yemiyorum. Ama işte tedavi de alamıyorum çünkü kemiklerim sayılacak kadar da zayıf değilim ama artık çok yoruldum bu durumdam midem asla yemek almıyor direkt çıkarıyor günlük 150 kc alıyorum 800 kc üstüne de hiç çıkamadım ki 200 bile olsam anında kriz geçirmeye başlıyorum. Yani çok değişik halledeyim bu olayları beni tanıyanlara da anlatamıyorum. Çünkü konuşunca ağlamaya başlıyorum asla ne yapacağımı da bilmiyorum. Yataktan kalkamıyorum ağrıdan ailem de zayıfladığım için mutlu ve bunları umursamıyor. Tüm ailemde ölüceksen de zayıf öl algısı var. Gerçekten çok zorlanıyorum anonim yazdığım için buraya daha rahatım.
Bir nevi içimi dökeceğim?
6 Cevap