Şekeri kestim, kalori ve makro alımına dikkat ediyorum, neden kilo veremedim?

Gizli Üye

Doktor insülin direncin var diyince aralıklı oruca başladım. Zaten 1 aydır spor yapıyordum ama yediklerime dikkat etmiyordum. Bu hafta yediklerime de dikkat ettim. Tartarak, kalori ve makro dengesine dikkat ederek yiyorum yemeklerimi ve asla şeker yemiyorum ama hiç kilo vermedim. Başta reglsin takılma dedim tartıya ama bugün reglin 3. Günü hala kilom aynı. Nerede yanlış yapıyor olabilirim?

Şekeri kestim, kalori ve makro alımına dikkat ediyorum, neden kilo veremedim?