Verdiği kiloyu koruyabilmeyi başaran var mı?

Gizli Üye

Kilo vermek çok zor cidden aniden vermemek ve kalıcı olması vücudun sarkmamasi için bol spor lazim Allah'ıma şükür kilolarimi verdim dahada vermem lazım tabi hala hafif var ama bundan sonraki süreç nasıl işleyecek onu bilmiyorum ne yapmalıyım

9 aydir beri almadım dahada verdim ama alırım diye çok korkuyorum

Spor öyle çok yapmıyorum haftada 2-3 bazen sıkılıp bıraktığımda oluyor 1-2 hafta kilo korumak süresi ne kadar vücudun kiloya alisması vs. sureci

Verdiği kiloyu koruyabilmeyi başaran var mı?