Sizce bunlar depresyon belirtileri mi?

Athena13
28 yasindayim, Kardioloji bölümünde Asistan Doktorum. Uzun süredir hayatimda kimse yok, gerci hayatimda isim disinda hemen hemen hic bir sey yok🙄 Hobby olarak Piano calar, yagli boya resim yaparim. Simdi bir de Online Ispanyolca dil kursuna basladim, bunun disinda cok iyi almanca ve ingilizce konusurum. Mümkün derece Convertation ‚lara da katiliyorum zaman buldukca internet üzerinden. Ayrica 2 aydir da Psikiyatri destek görüyorum. IBS , Migren , Aksiyete , OKB gibi sorunlarim oldugu halde, doktorum Depressiv bir ruh halinde olmadigim icin her hangi bir ilac destegine gerek duymadi. Kendi kendime antidepresan ala bilir tabi ama yapmak istemiyorum. 6 yil tip , 3 senedir uzmanlik okuyorum, psikiyatri, felsefe ne ararasaniz okudum. Ama su ruh halime neden ve care olacak birsey bulamiyorum. Bipolar degilim. Ama inanilmaz derecede degisken bir duygusal durumum var. Ve bu beni asiri yoruyor. Gün icerisinde saat saat mutlu ve mutsuz ola biliyorum. Ve hic biri icin belirli bir neden yok. Bana bilmedigim basit birsey söylenip bu durumdan kurtulmaya o kadar ihtiyacim var ki. Bazen icimden bir ses bas istifayi defol git diyor.
Sizce bunlar depresyon belirtileri mi?
28
14
Görüşünü yaz