Arkadaşlar Boyum Uzar Mı?

Gizli Üye
Yaşım 18 boyum 176 kilom 110 baba boyu 183 anne boyu 170 boyum uzar mı röntgen sonucunu da atıyorum fikirleriniz önemli benim için uzarsam ne kadar uzarım hep kucukkenden beri boyumu ölçerim 13 yaşından beri boyum aynı kalmis önceden herkesten uzundum benden uzun olan yoktu ama artık sınıfın en kısası beni geçmiş çok üzülüyorum 2 günde 2.5 kg lik yoğurt bitiriyorum bir yolu var mı allah rızası için yardım edin lütfen adam benim omuzlarima geliyordu artık ben onun omuzlarına geliyorum:(
Evet
Hayır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar sunuda solemek istiyorum benim omuzlarima gelen çocuk şu an 187 olmuş ben ismimi gizledim utandığım için ama çok üzülüyorum bazen ağlıyorum 2 3 cm yetmez bana bende 190 olmak isterdim ama hayat küçükken olanlar aklıma gelince gözlerim doluyor 13 yaşından beri boyum aynı saten 8. Sınıfta kısa olduğumu hissetmeye başladım önceden en uzundum sonradan etrafa bakınca en kısalara gelmişim üzülüyorum düşünüyorum nerde hata yaptım ama ben hiç buralara gelicemi tahmin etmezdim:((((
Güncellemeler
+1 yıl
Sol el röntgen sonucumimg. ssyukle. com/image/iPJB5
Arkadaşlar Boyum Uzar Mı?