Bu ülkede neden şişkolara saygı yok?

Noxex
Sisko bir bireyim ve bedenime gore bisi bulamamak cok sikici. Ayrica kilo bekcileri tarafindan uygulanan psikolojik siddete neden kimse cozum aramiyor? Siskolara giyim konusunda hep yasli seyleri satiliyo cicili bicili ic camasiri bile dogru durust yok. Koca kari seyleri giymek zorunda miyim xksksnskns. Dis ulkeden alcaz anca. Kilo ver diyecekler, kilo bi gecede verilmiyo kilo verene kadar ne giycem? Eyyy cahilll
Güncellemeler
+1 yıl
sorumu kim değiştiriyo bu hakkı size kim veriyo insan bi sorar
Güncellemeler
+1 yıl
tamam düzeltmişler sakinim szjlkhzljgvs
Bu ülkede neden şişkolara saygı yok?