Sitede neden herkes 45 kilo üstü?

Gizli Üye
Siteyi resmen obezler basmış. Ben 168 boy 44 kiloyum bir 5 kilo daha vericem çünkü zayıflık mükemmel olmak demek ve çok estetik 🌼🌸 Hele kızlar yağ tulumbası resmen 45 kilo üstü kızlar çok iticisiniz erkekler sizde öyle kas yapıp ayıya dönmüşsünüz haberiniz yok Türkiyeyi obezler kaplamış yazık 🤒🤒😷😷🤕🤢🤢🤢😔😢😥😪😓😓😓😭😭
Güncellemeler
+1 yıl
Ahahha zayıflar her daim kıskanılır. İşte bu da kanıtı kilo veremeyenler doluşmuş yağ tulumbaları nasıl da kiskaniyolar uğraşın sizinde olur :)
Güncellemeler
+1 yıl
Bana zayıfsin demişsiniz ama hala kiloluyum kilolular zayıf ne bilmedikleri için anlamiyolar zayıflıktan
Sitede neden herkes 45 kilo üstü?