OKB rahatsızlığını kendi çabamızla yenebilir miyiz?

ParisLeoparı
@Reşat Sabri Yurdakul cevaplarsanız sevinirim. Tüm psikolojik hastalıklar adına da yorum yapabilirsiniz.
İnsanlar beni normal karşılıyor ve takıntılı birisi oldugumu anlamiyor. Aksine rahatsin diyor.. sanıyorum ki anlaşılmıyor. Ve zaten büyük oranda kurtuldugumu düşünüyorum. Onceden sonucu intiharken şu an aklıma gelince amaaan diyip tersini yapabiliyorum. Takintilarimin üstüne gide gide yendigimi düşünüyorum
OKB rahatsızlığını kendi çabamızla yenebilir miyiz?