Sütyenden dolayı omuzlarımın çökmesi için ne yapabilirim?

Gizli Üye
merhaba benim bir sorum olacaktı da gerçekten artık dayanamıyorum 95 beden göğüslerim var 172 boyunda bir kızım kilom 49 push up sütyen takıyorum fakat bilenler bilir bu askı ne yazık ki aşırı yakın sürekli omuzlarımdan düşüyor diye çapraz taktım sonra omuzlarım çökmeye başladı büyük oldukları içinde hemen sarkabiliyor şaka gibi evde sütyen takmamak istiyorum ama yine ağırlık basıyor o kadar çok omuzlarım çöktü ki düzelsin diye sürekli spor yapıyorum neyse ki düzeliyorlar ama yeniden olsun istemiyorum bir öneriniz var mı acaba
kategoriyi bilmiyorum o yüzden modlar değiştirebilir mi acaba
Sütyenden dolayı omuzlarımın çökmesi için ne yapabilirim?