Siroz Hastalığı Nedir?

Merhabalar. Geçtiğimiz gün annem kontrol için usg çektirdi ve karaciğerinde hastalık olduğu söylendi. Doktoru da kanser türü bir şey olduğu düşünmüyorum ama siroz gibi bir şey olabilir detaylı araştırılması gerekir dedi. Randevu aldık detaylı araştırma için o günü bekliyoruz. Ama canım ciddi anlamda sıkıldı biliyorum sadece şüphe olmayadabilir ama ne bileyim insan üzülüyor anne sonucta aklina hep en kotusu geliyor insanin şüphelerine baktım internetten hiç bir şüphe yok annemde sadece arada bir boşluk ağrısı dışında sadece seneler evvel karaciger yağlanması var dendi ama doktor karaciger yağlanması siroza çevirmez kesinlikle dedi 5 yil once butun hepatit tahlillerine bakildi temizdi nedir bu siroz hastalığı yakınında olan var mı bilen var mı tedavisi nedir yaşamında neleri etkiler en azından biraz bilgi almak istiyorum bunu yaşamış veya çevresinde görmüş kişilerden internetten okuyorum çok ciddi bir şey olduğu söylenmiyor ama ne kadar güvenilir internete tabiki sıfır lütfen bilgisi olan varsa bir şeyler yazabilir mi?
Siroz Hastalığı Nedir?
4
4
Görüşünü yaz