3 Etapta Ruhunuzu Meditasyonla Yenileyin!

İlk etap: Beyni boşaltma

Bazen hayatın curcunasına katılıp ruhumuzun yorulduğunu hatta bazen yaşlandığınız hissettiğimiz olabiliyor bu tip durumlarda ilk başta yapmamız gereken şey sakin bir müzik eşliğinde boşluğa odaklanmak gözlerinizi kapatın ve düzenli nefes alıp vererek boşluğa odaklanın. Beyninizi boşaltmak daha ilk dakikadan bile ruhunuza iyi gelecektir.

İkinci etap: Mantra bulmak

Kendi mantranızı yani kısaca kendinize rahatlamak için söylemek istediğiniz bir cümle bulmalısınız. Sesin yaydığı titreşim bir enerjidir ve kişi, bir mantranın tekrarıyla bu titreşimden faydalanıp daha yüksek bir bilince ulaşmayı hedefler. Bir kaç mantra örneği;

Ben kendimin öğretmeni olabilirim!

Ben daha sakin olabilirim!

Bunlar gibi kendi Mantranızı oluşturup bir kaç kez tekrarlayabilirsiniz. Önemli olan mantranıza inanmanız.

Üçüncü etap: Ruh'a dokunmak

Son etabımız da ise ruhumuza dokunuyoruz. Bedenimizde gizli bölmeler var aslında bir çoğumuzun fark etmediği; kafamızın tam tepe noktası, kalbimizin bir parmak aşağısı ve belimizin orta noktası. Bu bölgelere doğru hareketler yapıldığı zaman ruhumuzdaki sistemi canlandırıp bir döngü oluşmasını sağlıyoruz. Bu döngü ruha gerekli enerjiyi veriyor. Yapmamız gereken tek şey elimizi sırayla seçili bölgelere dokunmadan üstlerinde saat yönünde döndürerek mantramızı tekrarlamak. 10 dakika boyunca bu yöntemi yaptıktan sonra ellerimizi serbestçe bırakıp evrene kocaman bir gülümseme ile yollamak istediğimiz mesajı yollayıp meditasyonumuzu bitiriyoruz.

Bir kaç önemli uyarı

Sağlıklı bir meditasyon süresi 20 ile 30 dakika arasıdır.

Ayda 2 kez yaptığınız seanslarla etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Meditasyon süresi boyunca işitme yetinizi kaybetmeye başlayıp müziği duymayabilirsiniz korkmayın.

Bu benceyi sevdiğim bir arkadaşıma armağan ediyorum @Raskølnikov 🌺 <3


7|5
911
NazorellaSchulz KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...