KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

"Çocukken en çok sorulan sorudur. Büyükler bir araya gelince "Ne kadar da büyümüş maşallah" denilip yanağımızdan alınan bir makastan sonra "Söyle bakalım büyüyünce ne olacaksın?" kısa bir sessizlikten sonra büyük bir açıklama yaparcasına gururla "Doktor olacağım" söylemi, ardından gelen gülüşmeler, "Doktor ol da bize de bakarsın artık" diyerek devam eden tatlı bir Türk ailesi sohbetinin tam merkezindeki konudur doktorluk." demişim geçmiş zaman olur ki diyeceğim bir zaman diliminde, bir yazımın başında. Sağlığın vazgeçilemez önceliğimiz olması sebebiyle, işte bu denli hayatımızın merkezinde olan doktorlarımız ve tüm sağlık personelimizin önemli gününde 14 Mart Tıp bayramında yine farklı ve size özel bir söyleşi yaptım. Medikal estetiğin gözdeleri Mezo terapi ve Ozon terapiyi, kendine dair bir çok şeyi konuştum.

Kiminle? dediğinizi duyar gibiyim. :)

E tabi ki Türkiye'nin en yakışıklı ve fenomen olan doktoru Hakan Tüfekçi ile.. :)

Doktor Hakan Tüfekçi
Doktor Hakan Tüfekçi

Bugün 14 Mart tıp bayramı. Profesöründen hasta bakıcısına her kademeden sağlık çalışanın öneminin bir kez daha güçlü bir şekilde vurgulandığı adı gibi 'Bayram' aslında. Ben de bir sağlık personeli olduğum için bu önemli günde sağlık sektörünün birçok sorununa değinip sağlığın önemine dem vurabilirdim. Amma velakin hayatın bizi boğan karamsarlığından uzak ve farklı bir şeyler yapmak adına medikal estetiğin önemli uygulamalarını konuşmak, hem de bunu bir çok basın yayın kuruluşunda tescillenen, sosyal medyada adeta bir star kadar etki bırakan, televizyon programlarına da konuk olan her daim ilgiyi üzerine çeken genç bir doktorumuz ile yapmak istedim.

Bilmem iyi yaptım mı? :)

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Yakışıklı ve fenomen bir doktor olmasının yanı sıra egolarından arınmış, son derece mütevazi ve hastalarıyla iyi ilişkiler içinde olan son derece de başarılı bir doktor. Diyarbakır'da doğmuş ve göçmen bir ailenin çocuğu. Anne, babası ve kız kardeşiyle oluşturdukları çekirdek bir Türk ailesine sahip. Tıp öğrenimini;

Çukurova Üniversitesi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Ve Erasmus ile Nicolas Copernicus Üniversitesinde aldığı eğitimlerle bitirmiş.

Aynı zamanda bugün kendisinin doğum günü. Tıp Bayramı'nda doğan bir doktorumuz kendisi.

Veee güzel haber şu ki artık bundan böyle Hakan Tüfekçi zaman zaman bizimle olacak. Alanına dair her türlü sorunuza yanıt verecek. İlerleyen zamanlarda farklı sürprizlerimiz de olacak.

Ne duruyoruz. Zaman kaybetmeden bol ışıltılı dakikalara başlayalım. :)

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Merhaba Hakan Bey. Öncelikle Kızlarsoruyor’a hoş geldiniz demek istiyorum. Ve bir de ‘Şükür kavuşturana’ demem gerekiyor sanırım. Soruları hazırlamadan önce ilk ne zaman konuşmuşuz diye tarihe baktım da 2018 Haziran ayı imiş. Yani 9 ay sonra sizi KızlarSoruyor’da görmek güzel. Kısmet bugüneymiş demek ki. Siz Türkiye’nin en yakışıklı doktorlarından birisiniz. Birçok medya kuruluşunda da yer aldınız. Adeta bu tescillendi gibi. Ancak bugün ben hekimlik bilginize başvuracağım. Son günlerde aldığınız eğitimlerle kendinizi daha da geliştirdiniz ve hasta konsulte ediyorsunuz. Bununla ilgili sorular yönelteceğim. Mutlaka farklı sorularım da olacaktır. Öncelikle Kızlarsoruyor’da olmaktan mutlu musunuz, şu an neler yapıyorsunuz nasılsınız diyerek başlayalım istiyorum?

Merhabalar, evet baya öncesinden beraber yapmak istediğimiz bir röportaj planlamıştık fakat bir şekilde tamamlayamamıştık. Bu sefer röportajımızı daha güncel bir şekilde yapıyoruz. Tekrar irtibata geçtiğimiz için gayet memnunum. İyiyim teşekkürler, yoğun tempoyla çalışmalarıma devam ediyorum. Bilinen üzere Bursa'da acil hekimi olarak çalışmaktaydım. Görevimin yanı sıra yeni uygulamalar için çeşitli uygulama eğitimlerimi de tamamladım. Çok memnun oldum sizlerle tekrardan görüştüğümüze.

"Mezoterapi, derinin orta katına mikro iğneler aracılığıyla bazı ilaçların enjeksiyonu demektir"

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Hakan Bey son aylarda uzmanlığınızı medikal estetiğin en önemli ve revaçta olan dallarında eğitimler aldınız ve hasta kabul etmeye başladınız. Siz artık bir Mezoterapist ve Ozoneterapist' siniz diyebiliriz rahatlıkla. Bundan böyle zaman zaman bu konuları çok detaylı ve üyelerimizden gelen soruları da yanıtlayarak deniş bir yelpazede ele alacağız ancak bugün şöyle bir genel tanım ile başlayalım. Açılımı nedir. Bu işlemler neyi sağlar ?

- Uygulama herkese yapılabilir mi?

- Kadın erkek ayrımı var mı?

- Pahalı bir uygulamamı?

Mezoterapi :

Mezoterapi ilk olarak 1950 de Fransa'da kullanılmaya başlanmış bir tedavi metodudur. Son yıllarda estetik ve kozmetik cilt uygulamalarında oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Mezoterapi, derinin orta katına mikro iğneler aracılığıyla bazı ilaçların enjeksiyonu demektir. Dudak gençleştirme, kırışıklık giderme, yüz yeniden şekillendirme ve canlandırma ve bunun gibi bir çok işlem için kullanılan bir yöntem çeşididir.KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Ozonterapi :

Ozon terapisi, Alternatif tıpta Ozon'un sağaltım amacıyla kullanıldığı tedavi biçimidir. Vücuttaki dolaşım bozukluklarının giderilmesi, yaşlanmanın önlenmesi, ciltte oluşan mantarların iyileştirilmesi, lezyon ve diğer lekelerin tedavisi ve bunlar gibi bir çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Kupaterapi :

Kupa Terapisi, kan dolaşımını arttırmak için bölgesel vakım oluşturmaya dayanan kuru kupa uygulaması ve belli vücut noktalarında bölgesel vakumla beraber yüzeysel cilt kesikleri oluşturarak kanın alındığı Yaş Kupa Uygulaması'dır (Hacamat).

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Bu uygulamalar medikal estetik işlemleriniz için ayrıca alternatif tıp yöntemleri olduğundan kaynaklı ihtiyacı olan hastalarımıza ya da ihtiyaç hisseden hastalarımıza uygulanabilir.

Kadın erkek ayrımı olmaz, kadın hastalarımıza da erkek hastalarımıza da uygulayabiliriz. Tabi cinsiyete göre yapılma şekilleri ve uygulama yöntemlerinde değişiklikler olabilir.

Ücretlendirme işlemlere göre, kullanılan ürünlere, uygulama şekillerine göre değişiklik gösterir. Hastalıklar evet, ihtiyaç fakat estetikte artık bir ihtiyaç durumu oluşturmaya başladı. İnsan görseliyle kişinin psikolojik durumu arasındaki bağlantı bunu sağladı diyebilirim.

"Spor yapıyor, beslenmeme dikkat ediyor, kişisel bakımı ihmal etmiyorum"

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Hakan Bey farklı bir ışığınız var. Bunu sadece yakışıklılık olarak niteleyemeyiz. Sanki aileden biri, sempatik, hani doktor deyince biraz egolu olur diye bilinir ya, sizinle sanki her şeyi konuşabilirmiş mütevaziliği hissiyatı veriyorsunuz. Bu durum medyanın da dikkatini çekti ve sizi Türkiye'nin en yakışıklı doktorları haberlerinde 1. sıraya koydular. Siz kendinizdeki yakışıklı görüyor musunuz? Işığınız olduğuna inanıyor musunuz? Acil servise sizin için gelen hastalarınız olduğunu, annelerin kızları için sizinle fotoğraf çektirmek istedikleri doğru mu? (Öyle bir haber okumuştum.) Bununla ilgili bir anınız veya anılarınız var mı?

Çok teşekkür ediyorum, naif iltifat cümleleriniz için. Egolu ya da kendini beğenmiş birisi olarak nitelendirilmedim şimdiye kadar. Sorunuz benim için zor bir soru. Işık olarak tabii olarak herkesin hissettiği içsel güç ve kendini beğenme olarak evet, beğeniyorum fakat bu beğeniyi körü körüne değilde bunu sağlamak için uğraşıyorum.

Spor yapıyor, beslenmeme dikkat ediyor, kişisel bakımı ihmal etmiyorum. Kişi öncelikle kendisini beğenmeli, sonra etrafın beğenisini almalı diye düşünüyorum.

"Kızını kıskandırmak adına fotoğraf çekindiğimiz anne oldu"

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Evet, acil serviste bahsettiğiniz şekilde anılarım oldu, kızını kıskandırmak adına fotoğraf çekindiğimiz anne, yine hastalarımın bitip boşa çıkmamı bir saatten fazla bekleyen takipçim, hatta yolculuk yaparken siz Doktor Hakan olmalısınız bir fotoğraf çekinelim diyen takipçim ve bunun gibi durumlarla karşılaştım..

Doğa Rutkay geçtiğimiz yıl yaptığı programına fenomen doktorları konuk almıştı ve Hakan Tüfekçi'de bunlardan biriydi. :)KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Kim Milyoner Olmak İster? yarışma maceranız var. Ne yazık ki 5. soruda elendiniz. Aktris kelimesini sanırım her duyduğumuzda aklınıza yarışma gelecektir. Ama çoğu insan sizin gibi cevap verirdi. Nasıl karar verdiniz yarışmaya ?

Milyoner Yarışması gerçekten keyifli ve heyecan dolu. Bir anda karar alınıp, kendimi denemek amaçlı çıktığım bir yarışma programı oldu. Evet, elendiğim soru gerçekten çok basit duran fakat çok düşürücü bir soruydu. Bir de oradaki atmosfer ve heyecanı düşününce, hızlıca cevap verme isteğiyle ben de elenmiş oldum. Ama çok keyifli, heyecanlı ve zevkli bir program, herkese tavsiye ederim.

Hakan bey son sorum şu; mesleğiniz haricinde nelerle ilgilenirsiniz? Spor yapıyorsunuz bildiğim kadarıyla. Hayata bakışınızın nasıl olduğunu merak ediyorum? Bildiğim kadarıyla bekarsınız. Aşka bakışınız nedir? Evleneceğiniz veya aşık olacağınız insan nasıl biri. Şu ana kadar karşınıza çıktı mı?

Kişisel sorular en zor yanıtlayabildiğim sorulardan. Başlayalım, evet, spor yapıyorum. Bir dönem kısa kısa aralar vermem gerekti fakat devamlılığı sağlamak en önemlisi. Hem sağlıklı bir düşünce yapısı için, hem de sağlıklı bir vücut için antrenman yapmalı ve beslenmeye dikkat edilmeli. Spor yaparken insan kendini dinlendiriyor aslında, düşünce yoğunluğunu ve yorgunluğunu büyük miktarda atıyor ve rahatlatıyor.

"Aşkın peşinden gitmeli, aşk zarar vermedikçe bence aşktan vazgeçilmemeli."

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Evet bekarım. Evlilik konusu çok hassas bir konu, çok zor bir karar. Alındığı zaman geri dönülmemesi gerektiğini düşünen biriyim. O yüzden bu kararı almak gerçekten hiç kolay gelmiyor. Aşka inanan birisiyim. Aşkın insanı ciddi anlamda etkilediğini ve yönlendirdiğini düşünüyorum. Aşkın peşinden gitmeli, aşk zarar vermedikçe bende aşktan vazgeçilmemeli. O kişi nasıl birisi, tarif etmesi zor :) Fakat anlayışlı, sakin, tutkulu, huzur verici olmasını isterim.

Bugün KizlarSoruyor'da özel bir söyleşi gerçekleştirdim ve;

Tıp Bayramı'nda bir bayram hediyesi gibi olan Türkiye'nin en yakışıklı ve fenomen doktoru Hakan Tüfekçi ile medikal estetik alanında sorulara yanıtları ve kendine dair bazı ipuçlarıyla gerçekleştirdiğim söyleşi burada sona erdi. Yine zaman zamana sürprizler ile birlikte olacağız. Aynı zamanda kendisinin doğum günüydü. Onu da bu vesileyle yeniden kutluyoruz... :)

KizlarSoruyor'da Olay Var: Mezoterapi ve Ozonterapi Uygulamasını Türkiye'nin En Yakışıklı Fenomen Doktoru ile Konuştuk

Hakan Tüfekçi;

İnstagram

Sevgiyle..


5|9
5365
Funda_a KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5365
 • 6gün

  Çocuk yakışıklı, net! Eline sağlık @Funda_a

  1|0
  0|1
 • 6gün

  Çok beğendim. Ellerine sağlık <3

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Sen bu iş için yaratılmış olmalısın Funda. Sonuna dek okumam sanıyordum yine okudum. Zihnine ve kalemine sağlık. Doktor beyin enerjisi gerçekten dingin. Böyle doktorlara ihtiyacımız var. Tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlarım.

  1|0
  0|0
 • 6gün

  @Funda_a Bu sitenin kalitesini zirveye çıkaran en üye olabilirsin. Muhtemelen senin bu özgün paylaşımlarının üzerine çıkan olmaz. Emeğine sağlık. ✔️

  1|0
  0|0
  • 6gün

   Çok çok teşekkürler. Ne güzel bunları duymak..🙏🌸

 • 6gün

  Tepki alıcam sanırım 😊 ama Hakan Bey bana göre yakışıklılıktan ziyade yanakları sıkılası tatlış biri gibi geldi. Hele ki kızların "doktor civanım" hayranlığındaki timsali olsa gerek.. Ve bu özelliğini hakkıyla taşıyabilecek karakterde olduğunu apaçık sergilemiş zaten.

  Bugün kendisinin doğum günüymüş. Hikmetin de böylesi.. 🙂🎀 Ben bunu karakterindeki karmaşıksızlığının hayatına sirayet etmesine bağlıyorum. Bence kızlar bu özelliğine bakmalılar..

  Kendisinin doğum gününü kutluyorum (böyle zaman ve yerlerde tanınmak da anlamlı bir hediye bence kendisi için)

  Paylaşımına zeval gelmesin,
  Emeğine sağlık! 🙏🎈

  1|1
  0|1
 • 6gün

  Yine harika ve güzel zamanlamalı bir sohbet olmuş tebrik ederim ellerine sağlık canım ♥
  Doğum günü ve tüm doktorlarımızın tıp bayramı kutlu olsun 🎉

  2|2
  0|0
 • 6gün

  ben bunu gorunce iceri girmem utanirim -- boyleleri doktor olmasin ya doktor dedigin yasli cirkin olur :(

  1|1
  0|1
 • 6gün

  Vayy be analar neler doğuruyormuş dedirtiyor insana, adama bakar mısınız ya bildiğimiz yürüyen karizma!😍😍😍 Doktor olmasa bile hastası çok olurdu, net!

  1|1
  0|1
 • 6gün

  şimdi kızlar dış görünüşe düşecekler :D
  mezoterapi ve ozoterapi hak getire bizde işin bilim kısmıyla, tıp kısmıyla ilgilenelim elinize sağlık içerik için

  0|0
  0|0
 • 6gün

  Gayet ilgi çekici ve keyifli bir söyleşi olmuş. Tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlamış olayım.

  Teşekkür ediyor, eline sağlık diyorum.

  2|0
  0|0
 • 6gün

  Çen türk müsün? Hep bir mezon ozon terapi yaptırmak istemişimdir jdjdmf

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Oğlan yakisikli ama en kismini bilemeyecegim 😀Emeğine sağlık. Bir kac sene önce farklı bir sektörde calısıyordun kendi isini yapiyorsun artik anladigim kadarıyla. Hayatında başarılar dilerim bu arada 👍Bir de Istanbul'a mı tasindiniz merak ettim 😂

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Ne kadar erinsem de okudum 😅
  Hasta mi olsam ki 😂😂

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Ve tüm erkekler kafalarını duvara vurarak 'bu arkadaş erkekse biz neyiz?' sorusunu kendilerine sorarlar.

  2|0
  0|0
 • 6gün

  Funda vurdu gol oldu

  adam işinin hakkını vermiş kendisi kadınlardan bakımlı
  harika olmuş ellerine kollarına sağlık kadın olsam böyle koca almazdım ama baksana cillloooppp

  1|0
  0|0
 • 4gün

  Bir kere Türkiye’nin en yakışıklı doktoru diye bir şey yok. Bu size göre tamamen bir yanılma ve bir görüştür. Bana göre Türkiye’nin hatta dünyanın en yakışıklı doktoru. Benim... ama doktor değilim. 😁😁

  0|0
  0|0
 • 6gün

  Gözüm gönlüm açıldı sabah sabah insan bunları görüp sonra etrafa bakınca üzülüyo

  1|1
  0|0
 • 6gün

  Çok sık karşılaşmadığımız doktor tiplerinden aslında keşke bütün doktorlar böyle olsa😜 tanıdığımıza memnun olduk kendisini teşekkür ederiz😊🤗😍

  1|0
  0|1
 • 6gün

  Hem elit ve kabul gören bir mesleğe hem de etkileyici bir yakışıklılığa sahip. Eş seçimi zor olmalı :)

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Aynı topraklarda büyüdüğüm insanları görmek tanımak güzel. Ellerine sağlık 🙏🏻🙏🏻🌷Bu vesileyle bütün sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını Kutluyorum 🙏🏻😊

  1|0
  0|0
 • 3gün

  harbiden çok yakışıklı ya bakmak elde değil gbi maşallah ya 🙃🙃

  1|1
  0|0
 • 6gün

  Abartı yakışıklığı yok bence eminim bundan cok daha iyileri vardır

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Çok güzel bir söyleşi olmuş
  Hocamız zaten manken gibi maşallah
  Tüm sağlık personlinin Tıp Bayramını da tebrik ederim :)

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Gerçekten yakışıklı ama insanlara sadece bunun için değer vermek saçma mesleğine bakın siz Allah korkusu olan doktorlara ihtiyacımız var hepsi bu

  0|0
  0|0
 • 6gün

  Bence kadınlar onun yanına gittiklerinde otomatik terapi oluyorlardır. Çocuk dr luğu ek iş olarak yapıyor belli.

  0|0
  0|0
 • 1gün

  insanın hasta olası geliyor hasta olup tedavi etmesini isterdim :) evlilik konusunda düşüncelerine kesinlikle katılıyorum umarım hep mutlu olur

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Bunu görmek için hasta numarası yapan kızlar kesin vardır.

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Bence çok da yakışıklı değil ama hayatında başarılı biri

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Bence doktor, avukat gibi mesleklerin reklamı olmamalı. Bu tür insanlar reklam yapmaya gerek dahi duymamalılar...

  0|1
  0|0
 • 6gün

  Ben bile etkilendim cocuktan anasini satayim 😀 kızlar niye etkilenmesin.

  1|0
  0|0
 • 6gün

  hey maşallah enişte de erik gibi kütür kütür sdfsdfds. eline sağlık

  1|0
  0|0
 • 6gün

  doktorda daş gibiymiş be
  soyadı gibi tüffek mübarek :D

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Maşallah. Ama kendini beğenmiş kibirliyse anında gözümden düşer. gözümde kararır. Ee bu meslek kıymetli layıkıyla yapamayan doktor çok.

  0|0
  0|0
 • 6gün

  Ozonla ilgili bugüne kadar birçok şey duydum ama gerçekten faydalı mı bilmiyorum.

  1|0
  0|0
 • 6gün

  İnsanların dış görünüşüyle gündem oldukları bir Türkiye görmek istemiyorum ben artık. İşindede başarılı olabilirler mutlaka ama sosyal medya fenomeni olmalarının sebebi instagramdaki beğenileri ve bunlar hep dışgörünüşle oluyor.

  Kadınlardada aynı afedersin iki pop meme acıp hıc ses tonu olmadan sarkı soleseler meshur olunuyor Türkiye'de

  Dış görünüş hastalığı bu toplumun ileride yarası olucak gibi gözüküyor... beğenilme isteği gençlerin başına bela olucak. O yüzden yakışıklı ya da güzel insanların reklam yapılması benim hoşuma gitmiyor.

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Kızlar buna düşüyordur şimdi yakışıklı bir abimiz 😂

  1|0
  0|1
 • 6gün

  Tipsiz erkek yoktur, bakımsız erkek vardır. sadşlfskdfsadg

  0|0
  0|0
 • 6gün

  Manken gibiymiş

  2|3
  0|0
 • 6gün

  güzel yazı.. özledim hakan abiyiii

  1|0
  0|0
  • 6gün

   Tanıyorsun galiba.. Nereden tanıyorsun acaba merak ettim? 🙏

  • Hepsini Göster
  • 6gün

   Ne güzel. Kendisi de bu yorumu okuyacaktır. Eminim mutlu olur..😊🙏

  • 6gün

   😂😂 yogun o ya hafta sonu geliyodu

 • 6gün

  En yakışıklı değil de baya iyi ama

  1|0
  0|0
 • 6gün

  funda doktor bey kaç yaşında? :))))

  1|0
  0|1
  • 6gün

   Canım muhtemelen 29 veya 30.. Sormadım çünkü..👍😊

 • 6gün

  Kardeşi de bizim orda okuyor.

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Doktor’a bak. Hastası çok olur bunun 😒

  2|0
  0|0
 • 6gün

  Reis doktorluktan mankenliğe alalım seni şöyle

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Maaşalah

  1|0
  0|1
 • 6gün

  Offff yaa bu bir harika

  1|2
  0|1
 • 6gün

  Hoca efsane :D
  Söyleşi için teşekkkürler :D

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Yine mükemmel..
  Emeğine sağlık :)

  1|0
  0|0
 • 6gün

  Yavruya bak

  1|1
  0|1
 • 6gün

  Baya baya geçerli

  0|0
  0|0
Daha Fazla
68
Yükleniyor...