Dolgunlaştırıcı şampuan tavsiyeleri neler?

Saçlarım aşırı ince telli yağlı ve sönük dolgunlaştıran şampuan arıyorum:( birçok marka denedim memnun kalmadım. sizin memnun kaldığınız önerebiliceğiniz dolgunla;tirici şampuanlar var mı? hepinize teşekkürler

0|0
4837

En İyi Kız Görüşü

• Elidor serisini kullanıyorum çok da memnunum. Kendi saçına uygun olan seriyi bulup kullanabilirsin. Elidor'u öneririm.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• bir yol var ama senin için olmaz ki ya saçlarını kazıtacaksın sık ve kalın çıkıyor küçük çocuklara bunu yaparlar genelde

0|0
    0|0
  • Serum var onu kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Eczacılar biliyor bunları

0|0
    0|0
    • evet de kimisi saçını test edip kâr amaçlı şanpuan önerebilir. Güvenilir insan kalmadı doğru düzgün. :)

• keratinli bir şampuan kullan bide doğum kontrol hapından al bı 6 7 tane kır ez şampuana kat oyle kullan.

0|0
    0|0
  • Blendax maya özlü

0|0
    0|0
  • ince telli cansız hafif seyrek saçlarım var çok kullanışsız aga ya :S kısa kullanmaya mahkum gibiyim. kulaklarda kepçe. şansıma tecavüz etmek lazım :S

0|0
    0|0
  • Haldır Şaldır 😂 😂

0|1
    0|0
  • Blendax dene

1|0
    0|0
  • clear men

0|0
    0|0
  • clear men kullan ablamın saçlarını dalgalı dalgalı yaptı ben kendime aldım o parselledi şampuanı

0|0
    0|0
  • Haden şovdırs

0|0
    0|0
  • clear al

0|0
    0|0
    • bide bu clearın hangisi olmalı hangisinden kastım hani kepeğe karşı felan var ya ondan mı alayım çünkü kepekte var :(

• Rosense veya loreal elseve kalıcı dolgunluk şampuanı sorununu halledicektir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Şampuan değilde biotin hap var tamamen bitkisel ben kullanıyorum harika birşey ayrıca arkadaşım biyolog o bana dalin bebek şampuanı tavsiye etti hernekadar bebek için üretilmişse de büyükler içinde çok faydalı demişti

0|0
    0|0
  • www.pordit.com.tr Bunu dene. Süper birşey.

0|0
    0|0
  • Erkek olduğum için pek anlamam ama eski bir kız arkadaşım aynı sorunu yaşıyordu elidor kullanıyordu ama çözüldü mü bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bizzat head&shoulders kullanıyorum ve memnunum.

0|0
    0|0
  • head and shousle

0|1
    0|0
  • bende muzdaribim bundan .üsde 2 tel saçım var nasıl gür gösterebilirim

1|0
    0|0
    • sen fazla çabalama akışına bırak kardeş boşverr :D

• bir sağa taradım biri koptu 3 tel kaldı bir sola taradım 2 tel kaldı kalanı nasıl muhafaza edebilirim

• bence kısa kestir :D

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 47

• ben pek inanmıyorum kozmetik ürünlerinin etkilerine. o kadar çeşit deniyorum hiçbiri istediğim sonucu vermiyor.

1|0
    0|0
  • Sabun bence

0|0
    0|0
  • elidor bir çok şampuandan daha iyi

0|0
    0|0
  • Elseve

1|0
    0|0
  • Saçını kalınlaştımak için bu maskeyı uygulaya bilirsin.

Şampuan olarakda,pantene ince saçlar için kullana bilirsin.

- 3 yemek kaşığı fındık yağı

- 2 yemek kaşığı hint yağı

- 2 çay kaşığı terebentin esansı

- Çeyrek çay bardağı ebegümeci

- Çeyrek çay bardağı kuşburnu

Hazırlanışı : Malzemelerin hepsi karıştırılarak 5 dakika dinlenmeye alınır. Saçların kök ve uçlarına eşit şekilde sürülür. 20 dakika bekletilir. Saçlara streç sararak bekletilmesi daha etkilidir. Sıcaklığın artmasıyla birlikte saç tellerine nüfuz etmesi kolaylaşacaktır. Haftada 1 kere uygulanır.

1|0
    0|0
  • Gratis'te Nude Organics var o doğal bir şampuandır, kremiyle kullanılmalı mutlaka çünkü doğal olduğundan saçı kurutuyo. -Saç serumu- var yine aynı markanın, çok iyi ürünler mutlaka dene. Bu arada bir cilt doktoruna git.

0|0
    0|0
  • Organix biotin mor renkli olan şampuan 2 ay kullan işe yarar ama sonra diğerleri gibi etkisi zayıflar.

0|0
    0|0
    • biraz internette araştırma yaptım sawpoo sampuanını duydum onu deneyeceğim

• Procerin öneririm. 2effect serisinden anti effect loss shampoo diye geçiyor sanırsam. saç dökülmesinin yanı sıra kırıkları, kepek ve yağı da önlüyor. ben memnunum fiyat olarak da sebamed ten daha uygun ve bence daha etkili. tamamen bitkisel diye aldımm

0|0
    0|0
    • internette dermoloji sitesinde 28 lira olan dökülme karşıtı şampuanı mı diyorsunuz? bir arkadaş da photonun sarımsaklı şampuanını önermiş. siz photon markası hakkında ne düşünüyorsunuz. Procerin ve photon markalarını ilk defa duyuyorum. Şiddetle tavsiye ediyorsanız procerini alabilirim. nerede bulabilirim bir de? Gratis de var mıdır?

• şiddetle tavsiye etmiyorum tabiki :D herkesin cildi saç derisi yapısı farklıdır ama benim saçlarım da ince telli. procerin bilindik bir markadır aslında. gratiste var mı bilmiyorum. cosmo home dan aldım orası da gratis gibi bir kozmetik mağazası. bu ay indirimden 12 ye aldım galiba

• yok oyle link

0|0
    0|0
  • Heden soldiers iyi

0|1
    0|0
  • Elidor sarı renkli şampuanı kullanabilirsin. İnce telli olan saclar icin. ben kullanıyorum faydasını cok gördüm

1|0
    0|0
  • blendax

0|0
    0|0
  • Bioblas :)

0|1
    0|0
  • bnde elidorun grı olanından denemıstım sacımı fena halde elektrklendırmıstı ya benim sac tıpıme hıc gtmıyo her sampuan sacına ıyı etkı etmeyeblr:S

0|0
    0|0
  • benim sacımda ince telli.. elidor iyi geliyo. Bioblas da dökülmeyi durduruyo.

0|1
    0|0
  • ayni dertten bnde muzdaribim.bn uzun suredir sampuan kullanmiyorum artik.arap sabunu ve bira kullaniorm.

1|0
    0|0
  • amway die bi marka var bilio musun bilmem onun bitane volum veren şampuanı var ve çok işe yarıyo

1|0
    0|0
  • Kükürt sabunu.

0|0
    0|0
  • H&S herzaman

0|0
    0|0
    • saç dökülmesine karşı faydalı bir şampuanı var mı head and shouldersın? bir de sen hangisini kullanıyorsun bir sürü şampıanı var da :)

• her saç tipine özel şampuanlar kullanılması gerek klasik işime yarar mı bilmiyorum ince telli ve düz saçlarım var

• Benim de ipince dümdüz beyaz saçlarım var albinoyum senden hassasım merak etme

• Aktarlarda karışım yaptırabilirsin iyi geliyomuş bir kaç tanıdığım yaptırmıştı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor... ;