Yarışma alarmı: Dans eden bukleler! Bukleli saçlarını savurmaktan en zevk aldığın yaz şarkısı hangisi?

Elidor
En sevdiğimiz yaz şarkısı çalarken bukleli saçlarımızı savurmak… Bu yazın yeni akımı olmaya aday! 😎

Favori yaz şarkımızın temposuna kendimizi kaptırdığımızda neşeyle dans eden bukleli saçları kim sevmez! O zaman hep birlikte “belirsin bukleler” diyoruz. ☀️

Bukleli saçlarını savurmaktan en çok zevk aldığın yaz şarkısı hangisi? Görüş paylaş, hediyeyi kap!

Hemen, buklelerini savurmaktan en çok zevk aldığın yaz şarkısını #BelirsinBukleler hashtag’i ile paylaş, Saç Bakım Fenomenleri’nin en yaratıcı bulduğu 10 görüşten biri seninki olsun ve Yeni Elidor 7/24 Şekillendirici Bakım Kremleri’nden oluşan Elidor 7/24 Dans Eden Saçlar Hediye Paketi’ni kazan!

Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Şekillendirici Bakım Kremi ile saçların dans etmeye hazır. 💃
Yarışma alarmı: Dans eden bukleler! Bukleli saçlarını savurmaktan en zevk aldığın yaz şarkısı hangisi?
Elidor 7/24 Şekillendirici Bakım Krem’i yenilendi, şimdi doğal içeriklerle daha güçlü!

“Dalgalı saçlar çoook güzel ama hem özel bakım istiyor hem de kontrol edilemiyor.” demeye son! Elastin & Badem Sütü içeriğiyle yenilenen Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Şekillendirici Bakım Kremi besleyici ve nemlendirici formülüyle her an, her yerde seninle! Gün boyu capcanlı, hacimli ve tamamen kontrol altında tutulan buklelere kavuşmak için hemen dene! 💚

Eğer elektriklenen saçlarınla başın dertteyse; Argan Yağı & Bal içeren formülüyle, her saç teline tek tek özenle bakım yapan ve saçını nemlendirerek sağlıklı bir görüntü kazandıran Elidor 7/24 Elektriklenme Önleyici Şekillendirici Bakım Kremi ile tanış! 💗

Yıpranmış saçlarına çözüm bulamıyorsan; Keratin & Çay Ağacı Yağı içeren formülüyle ilk kullanımdan itibaren yıpranmış saçlarının onarılmasına ve şeklinin daha uzun süre korunmasına yardımcı olan Elidor 7/24 Onarıcı Etki Şekillendirici Bakım Kremi’ni şimdi keşfet! 🧡

Duş sonrasında saçlarını kolayca şekillendirmeni sağlayan Elidor 7/24 Şekillendirici Bakım Kremleri’ni ıslak saçlarına uygula; gün boyu istediğin gibi saçlar senin olsun.

Yenilenen Elidor 7/24 enerjisine yakışacak, buklelerini dans etmek için heyecanlandıracak yaz şarkını bekliyoruz. Hemen görüşünü paylaş! 💗💚🧡
Güncellemeler
+1 yıl
Birbirinden güzel görüşleriniz ve paylaştığınız şarkılar için teşekkür ederiz, herkesin ellerine sağlık!

Saç Bakım Fenomenlerinin en yaratıcı bulduğu 10 görüşün sahibi, bizden Elidor 7/24 Dans Eden Saçlar Hediye Paketi kazandı! Mesaj kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın. :)

@bayansinirli06
@benkendall
@OjeliKadın
@_Boncuğum_
@mekansahibişahmaran
@kalpsiz-melek
@Minirea
@bendeakrebim
@beyazorkidem
@alonephoenix
Yarışma alarmı: Dans eden bukleler! Bukleli saçlarını savurmaktan en zevk aldığın yaz şarkısı hangisi?