Varlıktan yokluğa düştüm, bu durumu nasıl aşabilirim?

Gizli Üye
Herkese merhaba arkadaşlar babamın işleri çok iyidi taki pandemiye kadar ithalat-ihracat işindeydi. Geçen ay sıfırı tükettik artık dedi ben açıkçası kendi kendime ne kadar kötü olabilir ki dedim ama çok kötüymüş altımda kendi arabam vardı babam bu ay başında sattı eskiden kartlarımda para eksik olmazdı şimdi ise nakit para bile bulamıyorum. Bu yazdıklarım görgüsüzce gelmesin lütfen. İlkokul-lise-üniversite hep özelde okudum arkadaşımın hepsinin durumu da çok iyi pahalı mekanlara çağırıyorlar gidemiyorum çoğu benle selam sabahı bile kesti. Evde babamla annem habire tartışıyorlar kafayı yiyeceğim annem babamı suçluyor senin beceriksizliğin yüzünden biz bu hale geldik babam da ona bağırıp çağırıyor. Bu durumu nasıl aşabilirim elbette metrobüse binmek kötü bişey değil ya da arkadaşlarla oturmamak ama inanın çok koyuyor. Önceden istediğimin bir şeyi beğendiysem direk alırdım fiyatı umrumda olmazdı şimdi ise alamıyorum. Ve psikolojik durumum hiç iyiye gitmiyor evde her gün kavga kıyamet bu durumu nasıl aşabilirim lütfen yardımcı olun.
Güncellemeler:
9 gü
Siteden bir arkadaşın tavsiyesi ile kullanmadığım giymediğim ya da alıp beğenmediğim kıyafetleri satacağım dolap üstünden. İş konusundada nabalım okuduk ama illa kendi alanım olacak diye bi kural yokmuş öğrendim artık Allah ne çıkarırsa karşıma ama annemi nabacağım ben iş başvurusu yaptığımı söyleyince çıldırdı babama diyor utan utan kız iş bakıyormuş kendine babam da bunda utanılacak ne var diyor ki haklı annemi nasıl dinginleyebilirim?
9 gü
Arkadaşlar özelden mesaj atıp sonra da cinsel birleşme teklif edip üstelik birde para veririm sana ne demek ya? Yazıklar olsun bu düşüncedeki insanlara ben kimseden para dilenmiyorum burda nasıl bu durumu aşabilirim hem hayati hem ailesel psikolojik olarak diye akıl istedim sizden. Allah’a şükür asla öyle bir şey yapmadım bu yaşıma kadar bu yaşımdan sonra da para için böyle bişey asla yapmam düzgün yol gösterecek insanlar yazsın lütfen ciddiyim
Varlıktan yokluğa düştüm, bu durumu nasıl aşabilirim?
13
6
Görüşünü yaz