Kadınlarda kemer sizce nasıl duruyor? Kemer takmayı sever misiniz?

colkaplani34
Kadınlarda kemer sizce nasıl duruyor? Kemer takmayı sever misiniz?

Kemer benim sevdiğim ve keyifle taktığım bir aksesuardır. Eskiden pantolonlar düşmesin diye takılırmış ama artık zevk ve stil için takılıyor.
Kadınlarda kemer sizce nasıl duruyor? Kemer takmayı sever misiniz?
Özellikle kadınlar, pantolon ve elbiselerin üzerine kemer takmayı seviyor musunuz? Kullanıyor musunuz?
Kadınlarda kemer sizce nasıl duruyor? Kemer takmayı sever misiniz?