Sivilce neden çıkar ve nasıl geçer?

sivilce neden çıkar ve nasıl geçer ??

0|0
1013

En İyi Kız Görüşü

• Yağlı yiyeceklerde uzak dur stres yapma

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Östrojen ve testosteron patlaması yaşadığın dönemlerde sivilce oluşur. Mast.'a ara ver. Yeter asıldığın, elin aşınmış belli ki.

0|0
    0|0
  • ergenlikten çıkar hormonlar çok sağlandığı için yağlanma yapıyor yüzeye çıkması gerekirken çıkamıyor sivilve oluyor

0|0
    0|0
  • ergenlikten dolayı cıkablr strestn dolayı olablr yediğimiz yiyceklerden dolayı olablr hormonal bozuklkrdn cıkablr nasl geçr kremler var stresi kesrsk sivilcelrmzle oynamssk kısa sürede gecr

0|0
    0|0
  • Hormonel bir durumdur.

0|0
    0|0
  • Çıkması daha iyidir. Çıkmaması sağlık açısından sorun yaratabilir. Bende hiç çıkmadı mesela.

0|0
    0|0
  • dönemsel bir olay nedeni bilinmez

0|0
    0|0
  • şerefsizdirde ondan :) tek çözümü valla Roucattene de o da riskli

0|0
    0|0
  • tamamiyle ergenlikle alakalı

0|0
    0|0
  • Askeriye olmadığı için çıkar o. Sivil ya hani 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Karaciğere bağlı çıkar kandaki yağ oranına göre artış olur.

0|0
    0|0
  • Fazla asilma

0|0
    0|0
  • Ergenlikde çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaglı yıyeceklerden , ergenlıkten dolayı, regl oncesı , stresten , yeme bozukluklarından cıkar genelde. eskıden dıs macunuyla kurtuluyodumda zararlı oldugunu duyunca bıraktım cıldıye gıttım bana ımex adın mucızevı bı krem ılac verdı abı 2gunde gıdıyo ızde kalmıyo gıdıyım yazdırayım yıne aklıma ıyı geldı bıtmıstı 😂

1|0
    0|0
  • Bir yere kadar yediklerini dikkat etmen olabilir ama herkeste yediklerine göre çıkmaz benim yapmadığım şey kalmadı bir sürü kremler antibiyotikler denemedim alternatif tıbba yöneldim geçmedi en sonun roaccuta e kullandım ve iki yıldır bir tane sivilcem çıkmadı

0|0
    0|0
  • Kendi haline bırak

1|0
    0|0
  • Bende hic cikmiyor

0|0
    0|0
  • Stres ve regl donemlerinde çıkar bilimsel olarak kanitlanan birsey vardir ki yagli yiyecekler çekirdek cips vs. Sivilce cikarmaz

0|0
    0|0
  • Sivilce sıktıkça daha çok çıkar yuzun nefes almiyorsa çıkar karaciğerin cok fazla yaglanma varsa çıkar cildine uygun olmayan maskelerden dolayı çıkar 😊

0|0
    0|0
  • Cok kolay cikar cok zor gecer

0|0
    0|0
  • şu yaglı yiyeceklerden uzak dur diyen arkadaş neresinden uydurmuş acaba hergun cips yiyorum çikolatayı eksi etmem arkadaşlarımda oyle. yuzumde bu sebepten dolayı birtane sivilce yok. sivilce makyajını temizlemeden yuzunde bulundurursan cildin hava almaz tıkanır ve yağ bezesi olusur ,(tabiki ergenliginde etkisi var ) buda sivilcenin cıkmasını sağlar. şu bilip bilmeden yorum yapanlarada eig veriyorsunuzya tebrik ediyorum sizleri

0|0
    0|0
  • The body shop Green tea yagini al. Sivilce cikan yerlere uygula cok etkili. Yag olduguna bakma asla yaglandirma yapmiyo tam tersine sivilcelerini sondurur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...