Halil Sezai, komşusunu darp ettiği gerekçesiyle 4 ay 25 gün hapis cezası aldı! Halil Sezai devri kapandı diyebilir miyiz?

AylakMomo

Daha önce İstanbul Tuzla’da, komşusunu darp etti diye hapis cezası alan Halil Sezai hakkında, bu sefer de sahne aldığı mekanda komşusu için söylediği alenen hakaret sözlerinden dolayı 4 ay 25 gün hapis cezası verildi.

Halil Sezai, 15 Eylül 2020 tarihinde komşusu Hüseyin Meriç'i darp etmişti. Bunun üzerine mahkemelik olan ünlü şarkıcı 1 yıl 11 ay 17 gün hapse çarptırıldı. Sular durulmadı tabii. Daha sonra 18 Temmuz 2021 tarihinde de sahne aldığı bir mekanda, “Kafam iyi olduğu için gerekli şekilde tam dövemedim. Bir daha ki sefere inşallah. Hak etti” demesi nedeniyle ‘alenen hakaret’ suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası talebiyle hakim karşısına çıktı.

Halil Sezai
Halil Sezai, komşusunu darp ettiği gerekçesiyle 4 ay 25 gün hapis cezası aldı! Halil Sezai devri kapandı diyebilir miyiz?