1 ay

Funda Arar ve Derya Uluğ konsere çıkmama kararı aldı! Sizce diğer sanatçılar da aynı tepkiyi vermeli mi?

Eʟᴘʀᴏғᴇꜱꜱꜱᴏʀ
Funda Arar ve Derya Uluğ konsere çıkmama kararı aldı! Sizce diğer sanatçılar da aynı tepkiyi vermeli mi?
Isparta'daki konseri iptal edilen Melek Mosso'ya destek için Funda Arar ve Derya Uluğ konsere çıkmama kararı aldı. Konseri iptal edilen Melek Mosso'nun ardından Funda Arar ve Derya Uluğ Isparta'da düzenlenecek olan konsere çıkmayacaklarını duyurdu. Bazı derneklerin açıklamaları sonrası Isparta Belediyesi, festival programında değişiklik yaparak Melek Mosso konserini iptal etmişti.
https://www.mynet.com/isparta-daki-konseri-iptal-edilen-melek-mosso-nun-ardindan-funda-arar-ve-derya-ulug-da-konsere-cikmama-karari-aldi-402959-mymagazin

"Önce sendikacılar için geldiler, bir şey demedim çünkü sendikacı değildim. Sonra yahudiler için geldiler, bir şey demedim çünkü yahudi değildim. Sonra katolikler için geldiler, bir şey demedim çünkü katolik değildim. Sonra benim için geldiklerinde ise benim için bir şey diyecek kimse kalmamıştı." Martin Niemöller
Evet
A seç
Hayır
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
8
5
Görüşünü yaz