1 ay

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil olayı?

pembe_pati
Olayı çoğunuz duymuşsunuzdur.
Kısaca Mehmet Ali Erbil ile iş birliği yapan Ece Ronay bir süre sonra temiz edilmeye başlanınca güzel bir dille hep reddetmiş ve hepsi kanıtlı, bir süre sonra Erbil buna sinirleniyor ve sesler atarak hep çizgiler koyuyorsun arkadaşlığımıza da yaşanabilecek ilişkilere de tarzı şeyler söylüyor.
Ece sinirlenip kızınca tiktokta memelerini açıyorsun ama (bu arada kızı ve etrafındaki kişilerin fotoğraf ve tarzları farksız değil, o zaman kızın bikiniyle fotoğraf atıyor diye taciz edelim değil mi? 🙂) seni her yere ifşa edicem tarzı tehditler savuruyor.
Ece’nin 5-6 sene öncesinde alkollü çektiği videoyu yeni çekilmiş gibi sosyal medyaya sürüyor. Twitter de kaşarece tarzı hastaglar açılmasını sağlıyor Erbil vb.

Ece aldığı tehditler üzerine onlar bunu yapmadan ben yapmalıyım diyerek her şeyi ifşalıyor ve süreci yargıya taşıyor.

Ece’nin geçmişte yapmış olduğu hatalarla yaptığı tacizi meşrulaştırmaya çalışan Erbil önceki gündeme geldiği taciz olaylarını çoktan unuttu galiba 🙂 amacım taraf tutmak değil genç bir kızın tacize uğradıktan sonra televizyon gücüne sahip olan biri tarafından sindirilmesini istemiyorum.
Aşağıya Erbil’in kızının da fotoğraflarını bırakıcam. Eleştirdiğim için değil, memelerini açıyorsun ama diyerek Ece’yi itham eden kişinin kızı bu. O zaman insanların kızını taciz etmeye hakkı var öyle mi?
Erbil’in yaptığı bir iş vardı oda çeşitli program sunuculuğu bana göre hiçbir vasfı yok ve tamamen rahat pislik hareketleriyle yaptı o işi de.
Taciz meşrulaştırılamaz. Bu vasıfsız bir ünlü de olsa devlet adamı da olsa, asla.
10
2
Görüşünü yaz