Kalben'in “Hayat kısa Emel, memeler sarkıyor” hareketini nasıl buldunuz?

pembepanter
Kalben dün paylaştığı hikayesine, 'Kalben bir de zayıflasan on numara kadın olacaksın ya' şeklinde mesaj atan takipçisine beden olumlama mesajıyla karşılık verdi. 🌸💁‍♀️
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

❝Sevgili Emel, senelerdir güzelliği zayıf olmak zannettiren bu baskıya boyun mu eğdin? Sağlıklı ve taş gibi vücudumla ne kadar çekici ve özgür hissettiğimi görmüyor musun? Bu vücut günlerce üst üste konser verebiliyor, bir yılı aşkındır pandemiye karşı duruyor, üretiyor çalışıyor, seviyor. Ah Emel, ben senden seni hapseden sistem adına özür dilerim. Dilerim koca memelerim, biricik göbeğim, güçlü baldırlarım ve tüm kıllarım, svılarım, çatlaklarım, selülitlerimle en seksi kadın olarak dolaştığımdan emin olur ve sen de bu neşenin, özgürlüğün tadını alabilirsin. Hayat kısa Emel. Memeler sarkıyor... Sevgimle❞

Siz bu olumlamayı nasıl buldunuz? Bence çok kral bir hareket olmuş.
Kalben'in “Hayat kısa Emel, memeler sarkıyor” hareketini nasıl buldunuz?