İrem Derici hayranlarını üzdü! Zayıflayacağım diye sürekli hastalanmayı göze alabilir misiniz?

Biliyorsunuz ki İrem Derici sürekli hastaneye kaldırılıyor. Ünlü sanatçı yine yoğun bakıma kaldırılmış. Bunun sebebini ben hızlı bir şekilde kilo vermesine bağlıyorum. Doktoru; “İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”İrem Derici hayranlarını üzdü! Zayıflayacağım diye sürekli hastalanmayı göze alabilir misiniz?
Siz zayıflayacağım diye sürekli hastalanmayı göze alabilir misiniz?

1|4
7367

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• yalan yok tekmelenen köpeğe üzüldüm, buna üzülmedim.
    hayranlarına mastürbasyoncular diyen, pis ağzını delikanlı kadın ayağına kaptıran, 2. sınıf sonradan görme.
    hatta kendisini sağlık konusunda uyaran bir kadına da sanane benzeri bir cevap vermişti.
    şimdi, bize ne

2|1
    0|0
  • Ünlülerin anlamadığım bir yanıda o kadar para kazanıyorlar yeme içme en sağlıklısından yiyebilirler en kaliteli spor salonuna gidip en kaliteli hocayı tutup personal trainer bile yaptırabilirler ama zayıflarken bu kadar dengesiz zayıflanırmı yanii ağırlık çalışmadan olurmu bu iş baktığın zaman bacaklar kemik gibi, kalça dümdüz yanii karbonhidratı keserek kilo verilemeyeceğini hala öğrenemediler..

diyetisyenleri vardır diye tahmin ediyorum ama onları dinlemedikleri ortada.. YAZIKKKKKK

1|1
    0|0
  • Zayıflığının sınır var, bu moronun hastalığı var herhalde. Kemikleri sayılıyor halen kilo vermeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Gebersin instagramda viral reklam yapip zayiflama seyleri reklamlari alirken iyiydi. Hem esantiyon mal al hem reklam yap para kazan, midene oturur boyle yediklerin.

Ozet : Hurmalar tirmalar

0|0
    0|0
  • Irem Derici zayıflamak yerine değil de, uyuşturucuyu çok kullandığı için zayıflamış olamaz mı?
    Sadece uyuşturucu madde bir anda ve hızlıca zayıflatır, Eroin ve Kokain (!)
    Çünkü zayıflama şekli onu gösteriyor normal bir zayıflama değil bunu sadece bilenler anlar.
    Not : Kullanmıyorum, kullananlardan biliyorum.

0|0
    0|0
    • Ünlüler camiasında Uyuşturucu kullanımı oldukça fazla, insanların ekranlarda gibi şarkıcılar , sanatçılar , oyuncular uyuşturucu olarak bildiği şahıslar bunun ticaretini ve aracılığını yaparak oldukça fazla para kazanıyorlar. ( Eroin, Kokain, Taş, Line, Captagon)

• Bu böyle giderse ölür.

0|0
    0|0
  • Gitsin gebersin salak kadın. Zaten inçeçik birşey birse daha Zayıflamak istiyor. Zayıflasın ve çok zayıf olduğu için geberir. Zaten sinir oluyorum kadına. Kendini galiba Megan Fox zannetti heryerde dövmesi varda o yüzden. Meganın bile o kadar yok

0|1
    0|0
  • zayıflayacağım diye ameliyat masasında ölenler de oluyor. Obezite Amerika da bile çok yaygın bir hastalık. irem derici obezite değil ama kilo günümüz de her insanın az ya da çok sorunu oluyor. ona da geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • Geberip gidecek haberi yok

0|0
    0|0
  • Spor yapsalar salak salak şeylere maruz kalmayacaklar. Anlamıyorum gerçekten kilo vericem diye doğru dürüst yemeyenleri. Günde 45 dakikanı ver yeme alışkanlığını değiştirme. Çözümü bu kadar basitken yok o diyet yok bu diyet

0|1
    0|0
  • Öyle bir aptallık yapmam

0|0
    1|0
  • Yakında biyoloji derslerinde işe yarıyabilir. İskelet olarak. s

1|0
    0|0
  • Kötü bir durum, umarım toparlanır biran önce. Zayıflamak elbette güzel ama vucudu yıkıma uğratarak değil elbette..

0|0
    0|0
  • Bunun hayranı mı var harbiden?

0|0
    0|0
  • Zayıflayınca daha güzel olacağını sanıyor

0|0
    0|0
  • bu zayıflama merakı ve zayıflama modasının bir kurbanı daha...

akıl fikir ümit ediyorum...

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • irem derici hayranları var mı

0|0
    0|0
  • Kiloluyum mutluyum mk
    Kime gösteriş yapacuz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    47

Kızlar Ne Diyor 73

• Saglikli bir sekilde zayıflamaya calisacagina kim bilir ne sacma salak yontemlere basvuruyor da yataklara düşüp hastalaniyor. Çoluk çocuk bunları örnek alır bir de.

0|1
    0|0
  • Ya sürekli hasta olacaksam ne anlad yaşama zevkimden? Zayıflayıp daha iyi bir görünüm elde edecem deyip sağlığımdan olamam.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey sağlıktan önemli değil. Kendini bu hale düşürmesi çok kötü

0|1
    0|0
  • Yazık ya Allah şifa versin

1|0
    0|0
  • Senin vücudun belli bir zayıflığı kaldıra bilir eğer ki daha da zorlarsan halsizlik ve hasta olursun.
    Ünlü gülşen de sıfır beden olucam diye ölümden dönmüştü. Sonra bunun ne kadar yanlış bir şey olduğunu anlattı.

Sağlıklı ve belirli bir kiloda olacaksın

0|0
    0|0
  • Üzüldüm inşallah sağlığına kavuşur..
    Bir anda kilo verdi

0|0
    0|0
  • Hayır göze almam tabi ki.

0|0
    0|0
  • Batıyor sanırım buna sağlık.

0|0
    0|0
  • zaten kuruyup gitti. yarim sene önce bu kadindan ilgili aa nekadar güzel olmus. cok degismis diyordum. sonra bir baktim daha da fazla kilo vermeye basladi. cok cirkin oldu güzelim kadin :( saglikli kilo vermisti halbuki. bol bol fitnessa gidiyodu :D hep insta storylerden görüyordum

0|0
    0|0
  • Yazık kadına acidim

1|0
    0|0
  • Ne yapıyorsa kendine bizene ondan

0|1
    0|0
  • Kadın zaten bir deri bir kemikti kafayı yemiş ya

0|1
    0|0
  • Abartıyor, başka bir açıklaması olamaz. Zaten çok çok zayıf daha neyin peşinde?

0|0
    0|0
  • Toplumdaki zayıf kadın güzeldir seksidir olayı yüzünden kaç kişi bu duruma düşüyor. Herkesi olduğu gibi kabul etsek kişi de kendini olduğu gibi sevse bunlar olmucakta işte..

1|0
    0|0
  • Hayır hiç öyle bir hırsa kapılmadım. Sağlığıma değer veririm.

0|0
    0|0
  • Zayıflama olayını gercekten abarttı umarım ıyılesır

0|0
    0|0
  • Bende uzuldum ya kiyamam insallaj bir an once iyilesir :(

1|0
    0|0
  • Solunum. problemi ve vucut su dengesinin zayiflamasiyla bir alakasi yok. Problemin sebebi baska birsey bence.

0|0
    0|0
  • asla... zaten cok fazla zayiflamisti ve hala farkinda degildi
    insallah iyilesir

0|0
    0|0
  • Zayıflaynca daha beter çirkin oldu

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    53
Yükleniyor...