Yılın düğünü gerçekleşti, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evlendi. Siz Şeyma Subaşı'nın nikah kıyafetini nasıl buldunuz?

Marsilya'daki Türk Konsolosluğu'nda kıyılan nikahta Ilıcalı'nın şahidi yakın arkadaşı Esat Yontunç, Subaşı'nınki ise ablası Kübra Subaşı oldu.
Grup nikah sonrası helikopterle St. Tropez'e döndü. Byblos adlı lüks otele yerleşti. Düğün yarın Bagatelle'de açık havada gerçekleşecek.
Davetliler gece kulübü Cave'da sabaha kadar sürecek partide eğlenecek.
Akşam yemeğine özel kıyafet
Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı nikahın ardından yakın dostlarının katıldığı bir yemek organize etti.
Subaşı, gece de Naeem Khan imzası taşıyan ikinci bir kıyafet giydi.
Şeyma Subaşı, verdiği pozu 'Bu elbiseyi ilk giyen kişi olmak gurur verici' notu ile paylaştı.

4|2
13779

En İyi Kız Görüşü

• Acun 5 dk düğün için helikopter getirdi imzayi atti vinn gitti Şeyma Subaşı tek bana üçgündür düğün yapıyor.

3|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlı olsun gençlere, gelinlik hoş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 136

• Sacma.

2|3
    0|0
  • Azmin zaferi... adamın soyadını aldı sonunda, aynı azim bende olsa Aziz Sancar'dan önce nobeli ben almıştım.

2|1
    0|0
  • Sonunda ya çocuğu okula başlıcak nerdeyse..
    Karı hedefe ulaştı..
    Gelinliğini beğenmedim masa örtüsü gibi..

0|1
    0|0
  • Yilin dügünü derken? Bunlarin ne özelligi var anlamadim. Bu kadin kim? Neden bu kadar abartiliyor? Bu kadin evli olan Acunla beraberlik yasamadimi? Ne giymis ne icmis ne sicmis bize ne?

4|2
    0|0
  • Allah mesut etsin diyebilecegim bir cift olabilselerdi keşke..~

1|1
    0|0
  • Acun evlenmiş mi vay be.. kıyafetin biri evimizdeki perdeye diğeri de annemin sandığındaki dantel mantele benzemiş.

1|0
    0|0
  • Kendini fazla önemli hissettiğini düşündüğüm için ilgilenmiyorum HatuN ile ya da herhangi bir ünlü ile ama elbise ile ilgili yorum yapmak gerekir ise kimisine göre tarz still moda olabilir ama ben begenmedim yani kendim olsam giymezdim ne denebilir ki

1|0
    0|0
  • Ne evliliği ya kızları var hala düğün gelinlik o gelinlik bakire temiz kizlara giydirilir bu siyah giyseymis

0|0
    0|0
  • Bende böyle bir haber okudum. Gerçekliği ne kadar var bilemiyorum. https://www.instagram.com/p/BZM1M9ElqMn/

0|0
    0|0
  • farklı.. annem olsa delirmişti bu nasıl gelinlik diye :)) her halde 1 hafta konu komşu ne der diye konuşurduk

0|1
    0|0
  • Begenmedim

0|1
    0|0
  • Zevksiz 😒

1|1
    0|0
  • Cok dandik sade beyaz yatak şarsafini beline dolasa bundan daha guzel olurdu :D millet parayi bulunca nasil sacmalayacagini bilmiyor :D

0|0
    0|0
  • Çok güzel bayıldımm. Zaten nikah kiyafeti. Düğün bugün olacağı için başka bir elbise giyecekmiş. Ayrıca kır ortamında gerçekleştiği için konsepte gayet uygun. Kızda modayı takip ettiği için güzel kiyafet seçmiş. Nikah için ayrı akşam yemeği için ayrı zarif bir elbise👌🏼 modadan anlamayanlar tabi beğenmez 😉

0|0
    1|0
  • Yuva yılanın yuvası olmaz derler. Yine de ortada minik bir kızları var. Umarım mutlu bir yuvaları olur ne diyelim.
    Kıyafete gelince; tam seyma subaşı kıyafeti.

1|0
    0|0
  • sen sonuna bak

0|1
    0|0
  • Paran olsa da zevksizsen birşey değişmiyor diye düşündüm..

2|0
    0|0
  • Musmutlu olsunlar insaAllah

0|0
    0|0
  • berbat ötesi. Para var zevk yok bunlarda kendi paralarıyla rezil oluyorlar

0|0
    0|0
  • Görmemisin oglu olmuş çekmis çü**nü koparmıs hesabı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    116

Erkekler Ne Diyor 78

• Şu kadını açtığım her sosyal medya platformunda görmekten sıkıldım resmen. Sanki kraliçe, sanki dünyada başka kadın yokmuş gibi Twitter'da bile gündem yapıyor bu insanlar bu kadını. Kim bu kadın? Ne zaman hayatımızın merkezine geldi şaşıyorum.

Yazıyı yazan arkadaşım, üstüne alınma sözlerim sana değil. Genel bir iç dökme hali :D

2|1
    0|0
  • O evliliğin Hayri mi var şimdi gösteriş buradaki tek şey. Başka bişey değil. Gül gibi yuvasını eşini genç bir kadına tercih eden insanın yaptığı eylem evlilik diye nitelendirilmez evlilik kurumunun da içine ettiler bu da yılın içine edenlerin den birisi olabilir olsa olsa

1|0
    0|0
    • Sadece örnek olarak bu yok bir çok çeşit var ben sanatcilarin hayatlarıyla hiç ilgilenmiyor kim ne b.. k yerse yesin herkesin kendi hayati ama yılın düğünü olacak bir durum söz konusu değil. Bana göre birbirini çok sevip kavuşmak için bir suru şey yaşayıp kavuşan insanların düğünu evlilik olarak veya düğün olarak yılın düğünü olmayı hak eder ünvanın da bir anlamı. olsun

• kesinlikle katiliyorum

• @betterböcek eyvallah

• Esat şeymadan daha güzel olmuş ☺

5|1
    0|0
  • Zengini eğlencesi fakirin çenesini yorsr diyorum :) bir de çok çirkin bir gelinlik yahu..

5|1
    0|0
  • Ya çok mu önemli şunların düğünü ya
    Memlekette bir o kadar sorun varken, yapmayın ya

Bırakın şu paparazicilği

0|0
    0|0
  • Cok para olunca hersey kolay...

0|1
    0|0
  • Su kadin niye unlu ve niye yaptigi her sacma sapan isi takip eden be gerizekalilar surusu var?

0|0
    0|0
  • değişik

0|0
    0|0
  • Tez zaman da kurtulursak daha mutlu olacaz. Millet bayılıyor şu kadını magazin malzemesi yapmaya

0|0
    0|0
  • Bunlar birkez daha turk olmadigini acikladi bu dugun niye turkiyede yapilmadi ayrica turkiyede ki dugunler kotumu tabi bukadar parayi turkiyede harcasa hic olmazsa kalkinma olur acun zaten vergiden kacmak icin elinden geleni yapiyor bizim mal devlette yatiyor nerden geliyor bu degirmenin suyu doye hesab sormuyor garibana olsa cokerler

0|0
    0|0
  • Çokta fifi.
    Zaten 2 ay sonra boşanacaksın, safmısın olm Acun? O paraya 1 Tv kanalı daha açardın lan.

1|0
    1|0
  • kırmızı kuşağı eksin

0|1
    0|0
  • Abartı kanks

0|0
    0|0
  • insanın istemediği ot burnunun dibinde biter.
    bıktım valla bıktım

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Evet şu an en önemli konu şeyma subaşı ne giydi nasıl evet dedi falan fistan. Hiç umrumda değil sanki bana evlendi😒😒

0|0
    0|0
  • Biz bulmadik , kiz gitmis kendisi bulmus, bizim de cenemize vurmus sanirim:))

0|0
    0|0
  • Gayet hoş duruyor. Allah mesut bahtiyar etsin mutlu olsunlar inşallah.

0|0
    1|0
  • Hayırlı olsun umarım son haberleri olur

0|0
    0|0
  • ALLAH mutlu etsin demek gelse de..
    Yuva yikanin yuvasi olmaz.. 😕

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    58
Yükleniyor...