Suudi Arabistandan yakışıklılığı neticesinde ihraç edilen Omar Borkan Al Gala mı, yoksa; Burak Özçivit mi bayanlar?

Burak Özçiviti bilmeyen, yoktur zaten sanırım. :)) Diğer ünlü aday ise; Dünya yakışıklı erkekler sıralamasında 4. sırada bulunan; Omar Borkan Al Gala, geçtiğimiz yıllarda mülteci olarak sığındığı, Suudi Arabistandan aforoz edilmişti. Gerekçe olarak ise; yakışıklılığı önplana sürülmüştü. Ve ülke bayanlarının, bu kışkırtıcı yakışıklılığa maruz kalacağı düşünülerekten, ülkeye sokulması veto edildi. Sürmeli gözleri, özenle sanki çizilmiş kaşları ve sakalları ile, tüm dünya ulusundaki bayanların gözünde çığır açan Borkan, şimdiden oldukça tutuluyor... Bakalım siz kimi tercih edeceksiniz? :))
  • Suudi Arabistandan yakışıklılığı neticesinde ihraç edilen Omar Borkan Al Gala mı, yoksa; Burak Özçivit mi bayanlar...?Omar Borkan Al Gala
    A seç
  • Suudi Arabistandan yakışıklılığı neticesinde ihraç edilen Omar Borkan Al Gala mı, yoksa; Burak Özçivit mi bayanlar...?Burak Özçivit
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• Bu yakışıklı allasen. Makyaj güzelim benim 😆 Burak Ozçivit tabiisi 😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Omar Borkan Al Gala tabiki kanks 😂

0|1
    0|0
  • Omar💞 tabi ki

0|1
    0|0
    • Senin gibi hatunlara hastayım bu forumda erkekten çok iyi anladığınız bir hakikatli gerçel çünkü... :)))

• Ben böyle düşürürüm işte Özçivitin gardını... ;))

• Rica ederim kardeşim. :)

• Benim aşkım tabikisine ❤ bunlar kim 😃

0|0
    0|0
  • Omar

0|0
    0|0
  • Burak ozçivit😍 tabikide

0|0
    0|0
  • Tabiki burak
    Öbürü kiz gibi

0|0
    0|0
  • burak özçivit

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Burak Reis'in daha seksi bir halini koysan fena olmazdı :D Burak reis tabi <3

0|0
    0|0
  • Gencler dünyada bile en yakışıklı omar borkan al gala

0|0
    0|0
  • Suudi genç rabia ların sevgilisi omaarr😸

0|2
    0|0
    • Kanka her ne kadar sende benim gibi Atatürkçü olsanda hakkını verelim ama adamın senden benden Özçivitden yakışıklı :D

• İnan bana harry
      İnan bana 😅

• Ahaha tamam tamam inandım :D :D :)))

• Burak özçivit o kim la pembe ruj yapmış Topitp :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...