Bayanlar Mehmet Ali Alabora mı yoksa, İlker İnanoğlu mu daha yakışıklı ve karizmatik?

Gizli Üye
Merhabalar tekrardan, iyi geceler bütün herkese arkadaşlar... :) Mehmet Ali Alabora, açık ara fark ile olmasada, yinede üstün geleceğe benziyor benim nezlimde; ama yinede bir sorayım istemiştim. İlker İnanoğlunun ve Mehmet Ali Alaboranın, yaşları birbirine yakın ve ikiside dizi oyuncusu olduklarından, böylesi bir platfomda sordum. Gerçi Alabora reklamlarda ve sinema filmlerinde de, ara ara rol kesiyor. İnanoğlu ise en son bildiğim kadarıyla Arka Sokaklardaydı. Bu arada arkadaşlar, arada bir Amerikanvari tavır sergilediğinden dolayı adama çok kızmayın. Ve alakasız yorumlar gelmesin. Ve oylamanızıda buna göre oluşturmayın lütfen... Önceden de denildiği gibi, bir ilke varsa eğer o da illegal olmayan yollardan, tarafsızlık ilkesi olabilir bence... :))
İlker İnanoğlu
Mehmet Ali Alabora
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bayanlar Mehmet Ali Alabora mı yoksa, İlker İnanoğlu mu daha yakışıklı ve karizmatik?