Ölümsüzlük İksiri İçirilesi İnsanlar

Yakın çevremizdeki sevdiklerimizi kaybetmek tabii ki hepimizi derinden etkiler. Burada evrensel olarak büyük kayıp gördüklerime yer vermek istiyorum.

Bazı insanlar direkt kişisel olarak benim ilgi alanıma girmese bile, yaptıkları işleri takdir ettiğim kişiler.. Hepsi kendi dallarında fazlaca değerli, yokluğu uzun yıllar aranacak olanlar..

Charlie Chaplin

Ölümsüzlük İksiri İçirilesi İnsanlar..

Çok sempatik bir adamdı. Çektiği sessiz filmlerden daha 100’lercesini yapabilmesini ümit ederdim. İnsanlığa ders olacak nitelikte sözleri ve herkese izletilmesi gereken bu muhteşem konuşmayı yaparak kalpleri kazanmıştır.

Paul Walker

Hızlı ve Öfkelinin son çekimleri devam ederken hayatını kaybetmişti ve herkes onun yerine kimin oynayacağını konuşuyordu. Son filmde bir şekilde yokluğunun etkisini azaltsalar da, onun kaydı Holywood adına kötü bir sonuç.

Bruce Lee

Çok çok genç denecek bir yaşta ayrılmasına rağmen gelmiş geçmiş en büyük dövüş filmi oyuncularından biri olarak görülüyor. Sette ölümüne sebep olan kazayı yaşamasa belki de halen aksiyon filmlerinde boy göstermeye devam ediyordu.

Michael Jackson

Birçok eşsiz şarkı ve yeni dans figürlerini dünyaya kazandırdı.

Kurt Cobain

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük gitaristlerinden biri, bazılarına göre en iyisidir..

Amy Winehouse

Vefatı onu tanıyan kimse tarafından sürpriz olmamıştı. Uyuşturucu kullanmakla ilgili inadını sürdürünce kaçınılmaz sonla tanıştı.

Marilyn Monroe

Siyah beyaz filmlerin güzellik sembolü. Yüzünden akan masumiyete rağmen hayatı çok hızlı yaşamıştır.

Adile Naşit

Hababam Sınıfı’nda Hafize Ana karakteri onun içindeki sıcaklığı ve yumuşak kalbi ifşa ediyor.

Kemal Sunal

Nerden başlayıp nasıl bitireceğimi bilemiyorum. Birçoğumuzun yüzünde uzunca zaman gülümsemelere sebep olup, aynı anda insanın içini burkan sahneleri de hafızada yer alan büyük oyuncu..

Barış Manço

Birbirinden güzel şarkıların yaratıcısı olması bir yana, karakter olarak da örnek bir insandı.

Barış Akarsu

Hem dizilerde hem de müzik dünyasında yüzünü sık görmeye başladığımız sırada trafik kazası geçirip genç yaşta hayatını kaybetmişti. Gelmiş geçmiş en büyük Türk müzisyenlerden biri olmaya adaydı.

Cem Karaca

Yerli rock deyince akla gelen ilk isim. Yaptığı onlarca beste ve sesiyle birçok gencin hala idolü.

Levent Kırca

Toplumdaki aksaklıkları ironik şekilde anlatmayı en iyi bilen komedyenlerden biriydi. Bizi, bize, güldürerek şikayet ediyordu.

Ahmet Kaya

Kimilerine göre en büyük yerli şarkıcı. İdeolojisinden dolayı bazı kesimlerin tepkisini çekse de yalnızca şarkıcılığı değerlendirildiğinde kimsenin yaptığı işe söz söylemeye hakkı yok.

Atatürk

Hem ülke adına büyük işler yapmış bir asker, hem de birçok yenilikle ülkesini iyileştirmek için çabalamış devlet adamı elbette yokluğu en çok hissedilen lider.


4|0
41

En İyi Kız Görüşü

 • Barış akarsu ve paul walker ölümü genç olduğu dolayısıyla abartılmış ünlüler... Ölümsüzlük iksiri içirilmesi için bir iki bilim adamı daha uygun olurdu onların yerine 🤔

  0|0
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 3

 • En baştaki adam çok komik çıkmış 😂 İlk kez gördüm şapkası güzelmiş

  0|0
  0|0
 • Emegine saglık tesekkurler.

  0|0
  0|0
 • Adile nasit öldü mü ya :'(

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...